X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Krzysztof Mazur: liczymy na to, że Tarcza Antykryzysowa wejdzie szybko w życie

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 19:11
– Mierzymy się z sytuacją bez precedensu, która będzie miała wpływ na cały system gospodarczy. Chcielibyśmy, aby pomoc, którą oferujemy w Tarczy Antykryzysowej, nie groziła ryzykiem destabilizacji systemu – mówił w Programie 3 Polskiego Radia wiceminister rozwoju Krzysztof Mazur.
Audio
  • Krzysztof Mazur o terminie wprowadzenia Tarczy Antykryzysowej (Puls Trójki)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Have a nice day Photo/Shutterstock.com

Kosiniak Kamysz 1200.jpg
Władysław Kosiniak-Kamysz: ważne, by jak najszybciej przyjąć rozwiązania dla pracowników i pracodawców

Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz powiedziała, że rozwiązania zawarte w Tarczy Antykryzysowej dotyczą szerokiej grupy pracowników i pracodawców. Tarcza ma za zadanie niwelować gospodarcze skutki epidemii koronawirusa.
Jadwiga Emilewicz Tarcza Antykryzysowa obejmie również osoby, które rozliczają się na karcie podatkowej

– Pracujemy intensywnie. O sytuacji wiedzieliśmy w lutym, ale prace nad Tarczą trwają przez ostatnie 3,5 tygodnia, 24 godziny na dobę. Ten kalendarz jest rzeczywiście napięty. Najpierw zaprezentowaliśmy pierwsze rozwiązania, w ostatnią środę Premier dodał do Tarczy wiele nowych elementów, potem poprawki prezydenta. W poniedziałek mieliśmy Radę Dialogu Społecznego, we wtorek pierwsze spotkanie z opozycją i negocjacje rządowe. Dziś również scalamy te uwagi i dokument przechodzi obiegowo przez rząd. Mam nadzieję, że 1 kwietnia wejdzie to w życie –  


mid-20325227 (1).jpg
Błażej Poboży: nikt nie robi więcej dla powstrzymania pandemii niż obywatele

Szacowana wartość pakietu działań osłonowych dla gospodarki to około 212 miliardów złotych. Na pakiet składa się pięć filarów: ochrona miejsc pracy, wsparcie dla służby zdrowia, bezpieczeństwo systemu finansowego, wsparcie dla przedsiębiorców i inwestycje publiczne.

Więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Kuba Strzyczkowski
Gość: Krzysztof Mazur (wiceminister, Ministerstwo Rozwoju)
Data emisji: 25.03.2020
Godzina emisji: 16.41

IAR/ml

Czytaj także

Ziobro: podporządkowanie się zasadom bezpieczeństwa jest naszym obowiązkiem

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2020 18:27
- Podporządkowanie się zasadom bezpieczeństwa opracowanym przez ekspertów jest naszym obywatelskim obowiązkiem - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Dodał, że resort prowadzi intensywne prace w celu zapobiegania zagrożeniu koronawirusem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Największa taka akcja w wymiarze sprawiedliwości". Sądy reagują na koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2020 06:35
Z powodu zagrożenia koronawirusem do końca marca w sądach w całym kraju nie odbędzie się większość rozpraw i posiedzeń - zostaną one przełożone na późniejsze terminy. Odbywać mają się tylko najpilniejsze sprawy, które nie mogą być przesunięte na inny termin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koronawirus w Polsce. Michał Wójcik: wokandy ograniczone do pilnych spraw

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2020 09:20
W sądach, zakładach karnych i innych instytucjach związanych z resortem sprawiedliwości wdrażane są procedury bezpieczeństwa zdrowotnego i ochrony epidemiologicznej rekomendowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości, Głównego Inspektora Sanitarnego i prezesów sądów.
rozwiń zwiń