more_horiz

Kampania wyborcza na wsi. Które ugrupowanie otrzyma największe poparcie rolników?

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2018 18:53
Kto ma najlepszy program dla polskiej wsi? Jakie postulaty zyskają poparcie rolników? O kampanii samorządowej na wsi dyskutowali w "Pulsie Trójki": Zbigniew Kuźmiuk (europoseł PiS) i Piotr Zgorzelski (poseł PSL).
Audio
  • Wybory samorządowe. Kto zwycięży na polskiej wsi? (Puls Trójki)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock/Mariusz Szczygiel

Zbigniew Kuźmiuk przypomniał, że w 2015 roku Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne na wsi. – Mamy bardzo ambitny program dla polskiej wsi, który konsekwentnie od pierwszego dnia rządów realizujemy. Polska wieś i rolnicy doceniają nasze działania. To choćby program Rodzina 500 plus – zauważył europoseł PiS.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Według parlamentarzysty Polskiego Stronnictwa Ludowego rząd oszukał polską wieś. – Badania opinii publicznej pokazują, że najlepiej interesy rolników realizuje PSL. Całkowicie rozumiemy trwający na nas atak ze strony PiS. Oni nawet wchodzą w nasz obszar tożsamościowy, powołując się na idee ruchu ludowego – powiedział Piotr Zgorzelski.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.  

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Goście: Zbigniew Kuźmiuk (europoseł PiS), Piotr Zgorzelski (poseł PSL)
Data emisji: 17.10.2018
Godzina emisji: 17.45

ras/ml

Czytaj także

Bój o Warszawę. Kto przekona mieszkańców stolicy?

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2018 19:12
– Rafał Trzaskowski sprawia wrażenie, jakby go zmuszono do kandydowania – mówił na antenie radiowej Trójki prof. Henryk Domański (Polska Akademia Nauk). – Patryk Jaki ma za sobą różne nieskończone, mało ciekawe procesy z Opola – stwierdził prof. Wawrzyniec Konarski (Uczelnia Vistula).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po debacie kandydatów na prezydenta Warszawy. Komentarze publicystów

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2018 18:43
– Nikt debaty nie wygrał, wszyscy byli bardzo podobni do siebie, nie mówili nic zaskakującego. Sądzę, że wyborcy już dawno wybrali i debata nic nie zmieniła – powiedział w "Pulsie Trójki" Janusz Schwertner (Onet.pl). Drugim gościem był Adrian Stankowski ("Gazeta Polska Codziennie").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biskup Artur Miziński: Jan Paweł II żył tym, co mówił

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2018 19:13
– Jan Paweł II żył tym, co mówił. To był właśnie wyraz wielkiej miłości do Boga i głębokiej wiary – mówił na antenie radiowej Trójki biskup Artur Miziński.
rozwiń zwiń