X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Ludmiła Kozłowska jest powiązana z Kremlem? Komentarz publicystów

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2018 19:57
– Nie wierzę, że zarzuty ukraińskiej organizacji pozarządowej Stop Korupcji kierowane wobec Ludmiły Kozłowskiej są prawdziwe – mówił w "Pulsie Trójki" Marcin Wyrwał (Onet.pl).
Audio
  • Dorota Kania i Marcin Wyrwał o wątpliwościach związanych z Ludmiłą Kozłowską (Puls Trójki)
Ludmiła Kozłowska
Ludmiła KozłowskaFoto: PAP/Rafał Guz

Ludmiła Kozłowska jest podejrzewana m. in. o zdradę stanu i nawoływanie do zmiany granic Ukrainy. Tamtejszy portal StopKor dotarł do dokumentów SBU w tej sprawie. Po tym, jak działacz organizacji pozarządowej Stop Korupcji (StopKor) złożył zawiadomienie o "bezprawnych działaniach" Kozłowskiej, dostał odpowiedź, że wobec Ukrainki toczy się już postępowanie karne w związku z oznakami popełnienia przestępstwa. Do tej sprawy odnieśli się w "Pulsie Trójki"Dorota Kania (Gazeta Polska, Telewizja Republika) oraz Marcin Wyrwał (Onet.pl). 

– Ciekawe w tej sprawie są powiązania Kozłowskiej z kazachskim oligarchą Abliazowem, a co za tym idzie z samym Kremlem. O tych powiązaniach pisały już polskie media w 2014 roku. Sprawą zajmuje się również ukraińska organizacja (StopKor) tropiąca korupcję w tym kraju – stwierdziła Kania. 

Innego zdania był jednak Marcin Wyrwał. – Nie wierzę, że te zarzuty wobec Kozłowskiej są prawdziwe. Jeżeli chodzi o 2014 rok, to w tym czasie grupa polityków PiS stanęła w Europarlamencie w obronie Abliazowa, w tym Andrzej Duda czy Zdzisław Krasnodębski. Natomiast co do organizacji Stop Korupcji i innych wschodnich instytucji, mediów, to sprawdzajmy, kto jest właścicielem tych źródeł i jakie mają budżety. Budżet StopKor wynosi 9 tys. zł, co dla mediów nie jest zbyt wysoką sumą – mówił Wyrwał. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Puls Trójki
Prowadzi: Magdalena Uchaniuk-Gadowska
Goście: Dorota Kania (Gazeta Polska, Telewizja Republika), Marcin Wyrwał (Onet.pl)
Data emisji: 11.10.2018
Godzina emisji: 17.45 

kad/ml

Czytaj także

Małgorzata Gosiewska: Lech Kaczyński uratował Gruzję

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2018 09:34
– Gdyby świętej pamięci Lech Kaczyński nie stanął na drodze, to nie rozmawialibyśmy o Gruzji, byłoby to terytorium zajęte w całości – powiedziała w "Salonie politycznym Trójki" Małgorzata Gosiewska. Dziś mija 10. rocznica wybuchu wojny rosyjsko-gruzińskiej o Osetię Południową.
rozwiń zwiń