X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Miller: knajacki język Palikota doprowadzi do właściwego finału

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2013 08:53
- Jestem w dobrym towarzystwie, bo pana premiera Tuska i pani marszałek Kopacz. W tym gronie politycznie według Janusza Palikota gwałciliśmy panią Nowicką - powiedział w radiowej Trójce były premier Leszek Miller.
Audio
Leszek Miller
Leszek Miller

Janusz Palikot nazwał go ostatnio rajfurem (w dawnym języku stręczycielem) i gwałcicielem politycznym.  Leszek Miller deklaruje jednak, że nie będzie się z nim procesował o zniesławienie. - Przeżywałem już procesy z powództwa cywilnego i po trzech, czy czterech latach miałem już tego serdecznie dosyć- wyjaśnił.  

Miller podkreślił, że spadające notowania Ruchu Palikota są mu obojętne. - W przeciwieństwie do różnych publicystów, dziennikarzy i polityków od początku uważaliśmy, że Janusz Palikot ma fałszywą legitymację lewicy. Nie jest usytuowany po lewej stronie sceny politycznej.  Przez to co się stało jest prawdziwym obciążeniem dla realnej lewicy - powiedział Leszek Miller.

Nie chciał jednak wprost odpowiedzieć na  pytanie, czy Palikot może być obciążeniem dla Aleksandra Kwaśniewskiego. (Były prezydent nie odwołał zaplanowanego z nim na 22 lutego spotkania ws. projektu Europa Plus). - Nie wiem co Aleksander Kwaśniewski ma zamiar zrobić. Być może dojdzie do tego spotkania, być może nie. Myślę, że od kilku dni ma nowy materiał do przemyśleń - powiedział Miller.

Jednak jego zdaniem wiązanie się z Januszem Palikotem będzie problemem nie tylko dla Aleksandra Kwaśniewskiego, ale dla wszystkich ludzi w Polsce, którzy uważają się za realną lewicę. Podkreślił też, że nie czuje się odsunięty od projektu centrolewicowej listy do europarlamentu. - Mnie ten projekt zupełnie nie interesuje, bo jestem szefem partii politycznej, która realizuje znacznie wartościowsze projekty - podsumował Miller.

Rozmawiała Beata Michniewicz

Czytaj także

Wanda Nowicka wykluczona z klubu Palikota

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2013 15:00
Posłanka nadal pozostanie jednak wicemarszałkiem Sejmu, ale w ławach poselskich będzie zasiadać jako niezrzeszona.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Palikot: nie byłem gotowy na bolesną zdradę

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2013 16:33
Wanda Nowicka wykluczona z klubu parlamentarnego Ruchu Palikota. Lider partii tłumaczył podczas konferencji prasowej, że decyzja o usunięciu wicemarszałek Sejmu była dla niego bardzo trudna, ale konieczna.
rozwiń zwiń