X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Szef SLD: sondaże pokazują, że M. Kidawa-Błońska nie pomaga PO

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 09:00
– Małgorzata Kidawa-Błońska spełnia swoją rolę, ale po sondażach nie widać nagłych wzrostów poparcia dla PO – powiedział na antenie Trójki lider SLD Włodzimierz Czarzasty.
Audio
  • Włodzimierz Czarzasty (SLD) o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej (Salon polityczny Trójki)

Włodzimierz Czarzasty w "Salonie politycznym Trójki" pytany był o ocenę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w kontekście ostatnich tygodni. 

– Małgorzata Kidawa-Błońska, spełnia swoją rolę, jaką jest wymiana niepopularnego lidera, przy którym notowania PO bardziej spadały niż rosły. Nie chodziło o to, by Kidawę-Błońską pokazać, ale o to, by Schetynę schować. Mimo wszystko w sondażach nie widać nagłych wzrostów poparcia dla PO – powiedział Włodzimierz Czarzasty.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Szef SLD dodał, że wszyscy wiedzą, że prawdziwym liderem PO jest Grzegorz Schetyna. – To on udziela wszystkich merytorycznych wywiadów w imieniu Platformy Obywatelskiej – dodał.

Zapraszamy do słuchania dołączonego nagrania audycji, w której dyskutowano również na temat hejtu w kampanii wyborczej, działalności kampanijnej Lewicy, słów Grzegorza Schetyny, który mówił w Brukseli o pomyśle powiązania budżetu z praworządnością, oraz sprawy szefa NIK Mariusza Banasia.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Włodzimierz Czarzasty (przewodniczący SLD)
Data emisji: 27.09.2019
Godzina emisji: 8.13

koz/ml

Czytaj także

Skandaliczne słowa Czarzastego o Armii Czerwonej: oni nas wyzwolili

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2019 10:36
- Chcieliśmy z wielkim szacunkiem pokłonić się tym, którzy walczyli i doprowadzili do tego, że to miejsce możemy nazywać Polską. Bez względu na to, czy byli to żołnierze polscy, czy żołnierze radzieccy, których zginęło na terenie naszego kraju ok. 700 tys., ci ludzie nas wyzwolili - mówił Włodzimierz Czarzasty podczas konferencji prasowej w Szczecinie.
rozwiń zwiń