X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Adrian Zandberg: nie będzie współpracy lewicy z rządem realizującym postulaty PO

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 08:20
– Platforma Obywatelska – i to wiedzą już wszyscy – nie wygra tych wyborów samodzielnie – mówił w Trójce Adrian Zandberg. – Rząd, realizujący program ekonomiczny profesora Rzończy, nie będzie rządem wspieranym przez lewicę – dodał lider partii Razem.
Audio
  • Adrian Zandberg: PO samodzielnie tych wyborów nie wygra ("Salon polityczny Trójki")

Gość "Salonu politycznego Trójki" komentował także wysunięcie kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na premiera, zapowiadane przez Grzegorza Schetynę w razie wygrania przez PO wyborów parlamentarnych.

błaszczak 1200.jpg
Mariusz Błaszczak: widać, że Grzegorz Schetyna nie wierzy w zwycięstwo swojej formacji

– Mam wiele sympatii do pani marszałek. Ona jest osobą wysokiej kultury słowa i spokojną. Mam tylko wątpliwość, czy na czas ostrej walki wyborczej to będzie najlepsze rozwiązanie dla Platformy Obywatelskiej – ocenił Adrian Zandberg.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Polityk zaznaczył, że "premiera wybiera się po wygranych wyborach". – A PO – i to wiedzą już wszyscy – nie wygra tych wyborów samodzielnie – mówił lider Lewicy. Dopytywany, czy Lewica wysunie kandydata na wicepremiera, odparł, że "to, jaki kształt będzie miał rząd po tych wyborach, zależy od układu sił".

Lewica niechętna współrządzeniu z PO

Jednocześnie, Adrian Zandberg wykluczył współrządzenie z Platformą Obywatelską, jeżeli będzie ona realizowała postulaty ekonomiczne przypomniane w Krynicy przez prof. Andrzeja Rzońcę. – Rząd, realizujący program ekonomiczny profesora Rzońcy, nie będzie rządem wspieranym przez Lewicę – zaznaczył gość radiowej Trójki.

– Różnice pomiędzy nami dotyczą m.in. podejścia do korporacji i tego, w jaki sposób powinno wyglądać obciążenie utrzymaniem budżetu państwa – mówił Adrian Zandberg.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

*** 

Tytuł audycjiSalon polityczny Trójki
ProwadziBeata Michniewicz
GośćAdrian Zandberg (lider partii Razem)
Data emisji: 5.09.2019
Godzina emisji: 08.15

mbl/ml

Czytaj także

Grzegorz Schetyna o firmie doradczej z Izraela: uśmiecham się z politowaniem

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 08:52
– Będzie dużo kłamstw i pomówień w trakcie kampanii. Mogę się uśmiechnąć z politowaniem na ten artykuł – powiedział lider PO Grzegorz Schetyna na antenie Trójki, odnosząc się w ten sposób do publikacji tygodnika "Wprost".
rozwiń zwiń

Czytaj także

M. Błaszczak: widać, że Grzegorz Schetyna nie wierzy w zwycięstwo swojej formacji

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 08:28
– To jest brak konsekwencji ze strony przewodniczącego PO. Grzegorz Schetyna jest mało wiarygodny. Lider PO powtarzał, że kandydatem na premiera powinien być lider partii. Widać, że nie wierzy w zwycięstwo swojej formacji – powiedział minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak na antenie Trójki.
rozwiń zwiń