X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Włodzimierz Czarzasty: szeroka koalicja najlepszym rozwiązaniem

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 10:58
– Moim zdaniem szeroka koalicja jest najlepszym rozwiązaniem dla kraju. Ale decyzję ws. formuły pójścia do wyborów parlamentarnych SLD podejmie w drodze referendum 29 czerwca – przyznał w "Salonie politycznym Trójki" Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej. 
Audio
  • Włodzimierz Czarzasty o wyborach parlamentarnych (Salon polityczny Trójki)

Jesienią odbędą się wybory parlamentarne. Partie opozycyjne szukają wariantów, w jakich mogłyby do nich pójść. Według polityków Platformy Obywatelskiej najlepszym rozwiązaniem byłoby połączenie sił z Nowoczesną, PSL, SLD, Zielonymi, Inicjatywą Polską i Wiosną Roberta Biedronia.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

O wyborach i rozmowach koalicyjnych mówił w "Salonie politycznym Trójki" Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej. - Robert Biedroń powiedział, że w żadnym wypadku nie pójdzie z ugrupowaniami Koalicji Europejskiej do wyborów jesiennych. Ma do tego prawo - powiedział Czarzasty.

– W niedzielę mieliśmy udaną radę krajową z udziałem 20 podmiotów lewicowych. 29 czerwca jest referendum w partii dotyczące formuły. Moim zdaniem jednak szeroka koalicja jest najlepszym rozwiązaniem dla kraju – kontynuował polityk. 

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Włodzimierz Czarzasty (przewodniczący SLD)
Data emisji: 10.06.2019
Godzina emisji: 8.14

kad/kw

Czytaj także

Włodzimierz Czarzasty: wybory do Parlamentu Europejskiego oceniam pozytywnie

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2019 10:05
- Mamy pięć mandatów, tyle samo, co 5 lat temu. Wzięliśmy równo 6 proc. głosów, czyli tyle samo, co Wiosna. Zaproponowaliśmy osoby, które się sprawdzą w Parlamencie Europejskim. Sytuacja jest stabilna – oceniał w "Sygnałach dnia" wynik wyborczy SLD szef tego ugrupowania Włodzimierz Czarzasty.
rozwiń zwiń