X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Leszek Miller: po eurowyborach rząd wróci do swojej retoryki ws. UE

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2019 08:41
– Rząd zmienił swoje stanowisko ws. Unii Europejskiej o 180 stopni. To nie jest wiarygodne, bo wszyscy wiemy, że po eurowyborach nastapi powrót do dawnej retoryki – powiedział na antenie Trójki były premier Leszek Miller.
Audio
  • Leszek Miller o wyborach do Parlamentu Europejskiego (Salon polityczny Tójki)

– Trzeba dyskutować nad zmianami w konstytucji, o tym, czy powinniśmy zagwarantować w konstytucji obecność w UE i NATO – osobiście uważam, że tak. Powinniśmy jednak starać się, żeby postanowienia konstytucji były wypełniane – mówił prezydent Andrzej Duda podczas obchodów Święta Konstytucji 3 maja. Do słów prezydenta odniósł się na gość "Salonu politycznego Trójki" Leszek Miller.

– W kilku państwach UE konstytucje zawierają odniesienia do obecności w UE i ja uważam, że tę ideę można rozważyć. Uważam, że trzeba oddzielić praktykę konstytucyjną od rozważań na temat litery i ducha konstytucji. Poważna dyskusja i debata na temat zawartości ustawy zasadniczej nie jest więc niczym złym – powiedział Leszek Miller.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Były premier dodał, że zabawne jest to, że "jeszcze niedawno prezydent, premier i Jarosław Kaczyński nie ukrywali swojej niechęci do Unii Europejskiej". – Dziś mamy nagle zwrot o 180 stopni, UE jest nagle ukochana i wspaniała. To nie jest wiarygodne, bo wszyscy wiemy, że po eurowyborach strona rządząca wróci do swojej dawnej retoryki – stwierdził Leszek Miller.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Leszek Miller (były premier)
Data emisji: 6.05.2019
Godzina emisji: 8.14

koz/kw