X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wiceminister kultury: wszystko co obiecaliśmy Polakom staramy się realizować

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2018 10:04
– W dalszym ciągu jesteśmy wiarygodni jako partia. Przez trzy lata udowadnialiśmy to Polakom. Wszystko, co im obiecaliśmy, staramy się realizować – powiedział w "Salonie Politycznym Trójki" Jarosław Sellin.
Audio
  • Jarosław Sellin gościem Trójki (Salon polityczny Trójki)

Wiceminister kultury w rządzie Zjednoczonej Prawicy wymienił w audycji najważniejsze według niego wydarzenia zeszłego roku. Było to m.in. przekwalifikowanie Polski na kategorię "kraju rozwiniętego" przez agencję FTSE Russell, a także obchody stulecia niepodległości.

– Pomimo malkontenctwa opozycji, która twierdziła, że nic nie robimy, obchody okazały się sukcesem. Począwszy od koncertu 10 listopada, który w pięciu różnych telewizjach obejrzało łącznie 7 milionów osób, były też setki wydarzeń lokalnych. Łącznie, 6 milionów osób zadeklarowało, że 11 listopada wyszło z domów żeby świętować stulecie – wylicza Sellin.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Wiceminister kultury zapowiedział, że jego parta będzie chciała walczyć o wyższą frekwencję w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

– W tym głosowaniu ona jest niska. Jako polityk liczę, że będzie wysoka. To będą ważne wyborystwierdził Sellin i dodał: - Jeśli chodzi o wybory samorządowe to tutaj mieliśmy przede wszystkim zwycięstwo PiS. To czwarte wybory z rzędu, które Zjednoczona Prawica wygrała. W wielkich miastach generalnie przegrali kandydaci partyjni.

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Jarosław Sellin (wiceminister kultury)
Data emisji: 31.12.2018
Godzina emisji: 8.14

pz/kw