X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Włodzimierz Czarzasty: jestem zwolennikiem budowania siły na lewicy

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 09:00
– Złe dla naszego kraju jest stworzenie dwubiegunowości, podziału, w którym istnieje PO i PiS. Wówczas z debaty publicznej mogą zniknąć kwestie związane z państwem świeckim, prawami wolnościowymi, systemem podatkowym – mówił na antenie radiowej Trójki Włodzimierz Czarzasty, lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Audio
  • Włodzimierz Czarzasty o koalicji i przyszłości lewicy (Salon polityczny Trójki/Trójka)

 Partia pani Katarzyny Lubnauer jest w bardzo dużym kryzysie. Jest tendencja do stworzenia z PO i Nowoczesnej jednej partii. Nie dziwię się, że Nowoczesna walczy o swoją podmiotowość, bo liderzy muszą bronić swoich partii i jeżeli Nowoczesna chce zachować swoją tożsamość i nie roztopić się w innym ugrupowaniu, to ma w tej chwili duży problem, tym bardziej, że mają z PO wspólny programowy pień  stwierdził lider SLD.

Włodzimierz Czarzasty przyznał, że jest "zwolennikiem budowania siły na lewicy, między innymi z Robertem Biedroniem". Gość audycji postawił jednak warunek.  O ile Biedroń określi swoją partię jako lewicową, bo na razie twierdzi, że będzie progresywna, a to jest bardzo pojemne słowo. Swój elektorat upatruje on w tym, co pozostanie z Nowoczesnej, z części PO i ruchów lewicowych, a od słowa "lewica" dosyć konsekwentnie ucieka  powiedział gość Trójki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

 Uważam, że złe dla naszego kraju jest stworzenie dwubiegunowości, podziału, w którym istnieje PO i PiS. Wówczas z debaty publicznej mogą zniknąć kwestie związane z państwem świeckim, prawami wolnościowymi, systemem podatkowym. Problem z Koalicją Obywatelską polega na tym, że PO jest na tyle silną formacją, że łatwo przy niej zatracić tożsamość. Widzę możliwość współpracy na zasadach partnerskich z PO, PSL czy Nowoczesną  przyznał gość audycji.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.  

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki 
Prowadzi: Paweł Lisicki
Gość: Włodzimierz Czarzasty (lider SLD)
Data emisji: 5.12.2018
Godzina emisji: 8.14

dn/mk

Czytaj także

Włodzimierz Czarzasty: SLD ma trwały elektorat, jestem z tego bardzo zadowolony

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2018 09:04
– Z tego, co widać po sondażach, nowa partia Robert Biedronia nie jest dla nas zagrożeniem – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.
rozwiń zwiń