X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Adam Bielecki o sile, którą ciągnie go w góry

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2018 13:15
W najbliższy piątek w "Godzinie prawdy" zapraszamy na powtórkę rozmowy z Adamem Bieleckim – himalaistą, który ostatnio brał udział w szeroko komentowanej w mediach akcji ratunkowej na Nanga Parbat.
Adam Bielecki
Adam Bielecki Foto: Paweł Kurek/PolskieRadio.pl

Adam Bielecki mówił w Trójce o niesamowitej sile, która ciągnie go na najniebezpieczniejsze i najwyższe szczyty na ziemi. Chociaż kiedy zaczynał swoją przygodę ze wspinaczką, został przysypany przez lawinę, to nawet na chwilę nie pomyślał, aby rzucić ten sport. Nadal bardzo często balansuje na granicy życia i śmierci...

O górach, niebezpieczeństwie oraz ogromnej radości ze wspinaczki Adam Bielecki opowiedział Michałowi Olszańskiemu w audycji "Godzina prawdy". Tę rozmowę przypomnimy w piątek (2.02) po godz. 12.05. Zapraszamy do słuchania!

***

Przed emisją rozmowy z Adamem Bieleckim, usłyszą Państwo krótki telefoniczny wywiad z Krzysztofem Wielickim. Dla wielu osób słowa kierownika wyprawy na K2 mogą okazać się zaskakujące i tonujące emocje, których nie brakowało w czasie ostatnich wydarzeń.