X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Podsumowujemy 2018!

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 13:15
Przeglądamy rok, ogłaszamy wyniki Plebiscytu i przedstawiamy Kulturystę 2018!
Gdynia Design Days
Gdynia Design Days Foto: archiwum prywatne

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy spędzają z nami czas, dziękujemy też tym, którzy wzięli udział w naszym Plebiscycie. Oto nadszedł ten dzień! Przedstawiamy wyniki głosowania słuchaczy. Przedstawiamy także Kulturystę Roku 2018. W tym przypadku decyzję podjęłyśmy razem – dwie Agnieszki: Szydłowska i Obszańska. Nie była to łatwa sytuacja – Diana Lenart, Jędrzej Dondziło, Magda Franczak, Daniel Jacewicz i Iza Rutkowska robią rzeczy świetne, a przede wszystkim nie robią ich sami czy tylko dla siebie. Nos do ludzi, umiejętność współpracy i troska o wspólną przestrzeń/miejsce/ideę wyróżnia ich na pierwszy rzut oka. Wielkie brawa dla wszystkich nominowanych do naszej honorowej nagrody.

Tu można posłuchać pierwszej godziny RDK z 12 stycznia >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny RDK z 12 stycznia >>>

Rok 2018 upłynął nam jak zwykle, czyli za szybko. Czas uległ radykalnemu skróceniu, wydaje się, że dni a nie miesiące dzielą od siebie pierwsze festiwalowe zapowiedzi i… podsumowania festiwali. Radiowy Dom Kultury wyjeżdżał w teren dziewięć razy, omówiliśmy ponad 450 wydarzeń, wydzwoniliśmy blisko trzysta telefonów i po raz pierwszy wybrzmiała w RDK góralska nuta. W dzisiejszym programie przypominamy niektóre tematy, wyprawy czy ekstrawaganckie "dźwięki", które pojawiły się na antenie pod szyldem Radiowy Dom Kultury. Patrząc na nasze radiowe archiwum, był to rok barwny i obfitujący w oryginalne wydarzenia. M.I.A odwiedziła nas na Myśliwieckiej i udzieliła NA ŻYWO pierwszego radiowego wywiadu w karierze! Dla Doroty Masłowskiej i jej Innych Ludzi daliśmy się zamknąć w klatce. Długo nosiłyśmy w sobie wystawy, koncerty i książki, zagrałyśmy sety didżejskie na Open'erze (!), po raz pierwszy zrobiłyśmy audycję z Zakopanego przy okazji reaktywowanego Przeglądu Filmów o Sztuce. Graliśmy silent disco na naszym ulubionym festiwalu Malta, brykaliśmy w bombowym oknie podczas Miesiąca Fotografii. A w tym roku chcemy jeszcze więcej!

na FB 24/7

*** 

Tytuł audycji: Radiowy dom kultury 
Autorzy: Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Jan NiebudekMichał Margański
Data emisji: 12.01.2019
Godziny emisji: 13.08, 14.08

Czytaj także

Kulturyści na start!

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2018 15:00
Przedstawiamy wspaniałych ludzi nominowanych do tytułu Kulturysty Roku 2018!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy Rok!

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 15:00
Futurum – Traffic Design – Andrzej Georgiew – Iwona Furmańczyk – Wolny Ptak – Plebiscyt.
rozwiń zwiń