X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Marcin Świetlicki - "Muzyka środka"

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2006 13:06
Kiedy wczesnym latem kończyliśmy lekturę powieści Marcina Świetlickiego pt. "Dwanaście", rozstawaliśmy się "radiowym" "do usłyszenia", wiedząc, że gotowy jest kolejny tomik wierszy autora "Nieczynnego".
Audio
I stało się. Kilka tygodni temu tomik ten opublikowało Wydawnictwo państwa Krystyny i Ryszarda Krynickich a5. Jesteśmy patronami tego niewielkiego, ale nasyconego zbiorku i prezentujemy go w Trójce wieczorami czyli w Magazynie Bardzo Kulturalnym przed 22.30. Zaproponowaliśmy poecie przeczytanie wierszy wszystkich zawartych w nim, zachęceni faktem, że przecież parę miesięcy wcześniej pani Wisława Szymborska zgodziła się przeczytać dla nas cały swój najnowszy tomik i "eksperyment" ów powiódł się. Jeżeli eksperymentować, to konsekwentnie. Umówiłam się więc pod koniec października z Marcinem Świetlickim na krakowskim Rynku, usiedliśmy w jednym z kawiarnianych ogródków i zaryzykowaliśmy. Rynek żył swoim życiem, ciesząc się ostatnimi ciepłymi popołudniami w 2006 roku, a poeta czytał i opowiadał pomiędzy. Jaki jest tego efekt, proszę, sprawdzić.

Od 6 listopada - 16 wieczorów z wierszami MARCINA ŚWIETLICKIEGO z tomu pt. "MUZYKA ŚRODKA", z muzyką grupy Łoskot i Świetlików (od czasu do czasu)

Zapraszamy.

Baszka Marcinik, Sylwia Domańska i Arek Ekiert.

Czytaj także

Marcin Świetlicki - "Dwanaście"

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2006 14:43
Wydawało nam się, że znamy już jedną powieść poety z Krakowa, ale tylko wydawało nam się...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Świetlicki - Jedenaście

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2008 12:29
Przedmieście. 11 kilometrów od Krakowa. Przejeżdżający drogą pracownik telewizji widzi zakrwawionego człowieka... Marcin Świetlicki przedstawia ostatnią część przypadków mistrza.
rozwiń zwiń