X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Konkurs "Weekend w luksusowym hotelu"

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 21:25
Konkurs odbędzie się w audycji "Do południa" 21 listopada 2019 (audycja w g. 9.05-12.00).
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay (Domena publiczna)

Pytanie na antenie zadaje prowadzący. Wygrywa najlepsza (najciekawsza, najbardziej oryginalna, zabawna, zaskakująca) odpowiedź. Propozycje należy wysyłać smsem na nr 73 533 (koszt: 3,69 zł brutto za wysłanie 1 wiadomości).

NAGRODY

Zostaną przyznane trzy nagrody (po jednej dla każdego z trzech Zwycięzców konkursu). Każda z nagród to zestaw, w którego skład wchodzą:

  • dwa vouchery (dwuosobowe) do pięciogwiazdkowego Hotelu Monopol w Katowicach. Każdy z dwóch voucherów obejmuje 1 dobę dla 2 osób ze śniadaniem. Vouchery zachowują ważność do 30.04.2020 r. Termin 28.02-3.03.2020 r. jest wyłączony z okresu obowiązywania vouchera. Realizacja rezerwacji w dowolny weekend po uprzednim potwierdzeniu terminu. Kontakt znajdzie się w treści vouchera;
  • płyta CD Macieja Obary "Four"; 
  • książka Zhu Hao "Samotny spacerowicz".

Wartość jednej nagrody (zestawu dwóch voucherów, płyty CD i książki) wynosi 1575 zł (słownie: tysiąc pięćset siedemdziesiąt pięć złotych) brutto.

Dana osoba może zdobyć jedną nagrodę. Dana osoba może słać dowolną liczbę smsów.

Zobacz więcej na temat: konkurs Trójka