X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

TIFF Festival 2019 // Światy

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 14:00
"Światy" to hasło tegorocznej edycji TIFF Festival – międzynarodowego festiwalu fotografii, który odbywa się we Wrocławiu.
Audio

TIFF Festival po raz pierwszy odbył się w 2011 roku i od samego początku w nieoczywisty sposób traktuje fotografię. Organizatorzy tego przedsięwzięcia nie chcą zamykać jej w sztywnych granicach medium. Z tego powodu wrocławski TIFF Festival co roku przyjmuje nieco inną formułę.

Podczas 9. edycji zespół TIFF Festivalu skupi uwagę na przyglądaniu się naszej rzeczywistości poprzez pryzmat innych światów. Zaglądając w przyszłość, zmieniając perspektywę widzenia czy wyobrażając sobie utopię, będziemy zastanawiać się nad zupełnie realnymi problemami, punktami zapalnymi czy marzeniami dzisiejszego świata.

Program Główny TIFF Festival to 3 wystawy: "Ludzie jak bogowie" w OP ENHEIM, pokazującą ludzkość jako nazbyt skupionego na sobie użytkownika Ziemi; "Wszystkie jutra" w galerii Studio BWA Wrocław, łącząca w sobie fotografię i literaturę science-fiction; oraz "Kino Utopia" w przestrzeni galerii BWA Wrocław Główny, która zawiera w sobie nawiązania do utopii, filmu i nieistniejącego już Kina Dworcowego.

Ponadto w programie TIFF Festival 2019 // Światy:

• wystawy 3 laureatów konkursu TIFF Open: Xue Jiang, Roberta Chase’a Heishmana i Agnieszkę Sejud, a także slideshow z wybranymi artystami;
• po raz pierwszy w historii przedstawimy TIFF Open: Wyróżnienia w Galerii Entropia;
• TIFF Warsztaty – "Dadaistyczny kolaż" z Adamem Żądło o tym, jak budować przekaz wizualny i z Agatą Kalinowską, dotyczący świata konkursów fotograficznych;
• specjalną, interaktywną przestrzeń stworzoną przez Think Pink Gang , która wypełni się instalacjami, performansami i pokazami slajdów;
• dyskusje, spotkania networkingowe, oprowadzania artystów i kuratorów, wydarzenia wieczorne i wiele więcej!
Wydarzenia otwarcia TIFF Festival odbędą się od 4 do 8 września 2019. Wystawy dostępne będą do 30 września w 4 lokalizacjach: galerii BWA Wrocław Główny, galerii Studio BWA, OP ENHEIM oraz Galerii Entropia.

Oficjalne otwarcie TIFF Festival 2019 // Światy odbędzie się w czwartek, 5 września 2019 o godz. 20:00 w Centrum Festiwalowym przy ul. Ruskiej 46a (podwórko, obok Recepcji), po którym bezpośrednio odbędzie się Premiera Zina Festiwalowego i Afterparty! Wstęp wolny!

Zobacz więcej na temat: Trójka patronat