X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Artur Rojek powraca z kolejną płytą!

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2020 04:00
Po 6 latach, jakie minęły od wydania jego pierwszego solowego albumu zatytułowanego "Składam się z ciągłych powtórzeń", dyrektor artystyczny OFF Festivalu wydaje nowy krążek zatytułowany "Kundel". 
Artur Rojek
Artur RojekFoto: Szymon Rogiński

Nadchodzący album, który ukaże się w pierwszym kwartale 2020 roku nakładem wytwórni Kayax, zapowiada piosenka "Sportowe życie". To właśnie ten utwór jest piosenką dnia w Trójce w piątek 10 stycznia. 

Co znajdzie się na nowym krążku Artura Rojka? Artysta zdecydował się na dalszą współpracę z twórcami, którzy pomagali mu przy poprzednim wydawnictwie. Nie boi się eksperymentować - ma na koncie współpracę zarówno z orkiestrą symfoniczną, jak i z hiphopowym duetem PRO8L3M. 

Pierwsze informacje o nadchodzącej nowej płycie byłego wokalisty Myslovitz pojawiły się na początku grudnia ubiegłego roku. Wtedy to Artur Rojek zamieścił na swoim Facebooku post o swoim powrocie. 

facebook.com/artur.rojek.official facebook.com/artur.rojek.official

Następnego dnia, czyli 13 grudnia 2019 roku, do sprzedaży trafiły bilety na zbliżającą się trasę koncertową artysty, promującą album "Kundel". Obecnie bilety na najbliższe koncerty Artura Rojka są już w dużej części wyprzedane. 

Co sam muzyk mówi o nadchodzącej płycie? – Dlaczego "Kundel"? Dla mnie to synonim szlachetnej ludzkiej prostoty, ktoś pozornie nieciekawy i wewnętrznie niestandardowy. Kundle są wszędzie i, wbrew pozorom, często wiedzą najwięcej – mówi Artur Rojek.

Warto przypomnieć, że poprzednia płyta muzyka "Składam się z ciągłych powtórzeń", która ukazała się pod patronatem Trójki, uzyskała status podwójnie platynowej płyty, co oznacza, że sprzedano ponad 60 tys. egzemplarzy. Krążek wydany w 2014 roku zawierał takie przeboje jak "Beksa" czy "Syreny". Oba utwory święciły triumfy na Liście Przebojów Programu 3, nie oddając prowadzenia przez długie tygodnie.  

Jednocześnie od lat Artur Rojek jest dyrektorem artystycznym OFF Festivalu, na który przyjeżdżają najważniejsi przedstawiciele muzyki alternatywnej z całego świata. O pierwszych artystach, których będziemy mogli usłyszeć na początku sierpnia 2020 roku, opowiadał w audycji Anny Gacek "Aksamit"

>>> OFF Festival w serwisie internetowym Trójki >>>

Artur Rojek Artur Rojek

mat. promocyjne/gs

Zobacz więcej na temat: Trójka piosenka Artur Rojek