X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Silent Malta, czyli o sile słowa na Malta Festival Poznań 2013

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2013 11:49
Silent Malta - kanał 1 to słuchowiska zrealizowane przez Teatr Polskiego Radia dla Programu 3. Pierwszą odsłoną przedsięwzięcia jest retrospektywa słuchowisk w realizacji dźwiękowej Andrzeja Brzoski (wielokrotnego laureata Prix Italia oraz Festiwalu Dwa Teatry w Sopocie).
Audio
  • Baszka Marcinik i Katarzyna Borowiecka o kolejnych atrakcjach Malta Festival Poznań 2013 (Do południa/ Trójka)
Andrzej Chyra
Andrzej ChyraFoto: Wojciech Dorosz

Drugą odsłoną Silent Malta 2013 jest MPOMiejska Powieść Odcinkowa – projekt Nowego Teatru Krzysztofa Warlikowskiego, zrealizowany wspólnie z Programem 3 Polskiego Radia. Oryginalnie MPO było 10-odcinkową powieścią. - Na Malta Festival Poznań przygotowana została minipowieść, składającą się z 5 odcinków – z których każdy napisany został przez innego autora, w nawiązaniu do konkretnego miasta – opowiadała z Poznania Baszka Marcinik. Odcinki czytają Magda Popławska i Andrzej Chyra.

Trzecia odsłona Silent Malta 2013 jest prezentacją jednej z Trójkowych realizacji powieści w wydaniu dźwiękowym. To współczesna gra z konwencją westernu, jaką jest powieść Bracia Sisters Patricka deWitta. Wystąpili bracia Paweł i Rafał Królikowscy.

Katarzyna Borowiecka zachęcała natomiast do odwiedzenia Starej Rzeźni, która w tym roku zamienia się w audiowizualne centrum festiwalu. W kompleksie rzeźni, wybudowanej pod koniec XIX wieku w Poznaniu, pojawią się najważniejsze wizualne dzieła z tegorocznego Idiomu Malta Festival.

Swoją performatywną instalację Ann Lee pokaże zdobywca Złotego Lwa na 55 Biennale w Wenecji - Tino Sehgal, Peter Ablinger z kolei zaprezentuje instalację muzyczną Deus Cantando a Marta Górnicka, w eseju o języku i władzy Requiemaszyna, przywróci na deski teatru postać chóru.

Zapraszamy do wysłuchania relacji z kolejnego dnia Malta Festival Poznań 2013.

Zobacz więcej na temat: Malta Poznań

Czytaj także

Kraftwerk na Malta Festiwal Poznań 2013!

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2012 09:31
Gwiazdą przyszłorocznej edycji imprezy będzie legenda muzyki elektronicznej. W piątek. 28 czerwca 2013 roku na terenie Starej Gazowni w Poznaniu Kraftwerk zagra swój pierwszy i jedyny koncert 3D w Polsce. Trójka jako pierwsza podała tę informację.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Malta Festival Poznań 2013. Relacje w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2013 15:22
- Kochamy, uwielbiamy maszyny i oddajemy im nasze życie, ponieważ od zawsze nam czegoś brakuje - mówi Romeo Castellucci, kurator tegorocznego idiomu Malta Festival Poznań. Przed nami wiele atrakcji!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Malta Festival: Generator już ruszył

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2013 14:40
Projekt "Generator Malta" ma służyć odbudowie więzi międzyludzkich. – I nie zliczę ile w sumie wydarzeń wchodzi w skład tegorocznego Malta Festival, bo mieszkańcy Poznania chętnie zaangażowali się w Generator, co dało kolejne atrakcje – mówi w Trójce dyrektor festiwalu Michał Merczyński.
rozwiń zwiń