X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Rafał Zawierucha: stałem się członkiem "rodziny Tarantino"

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2018 12:00
Ryszard Jaźwiński jako jedyny dziennikarz w Polsce przeprowadził rozmowę z Rafałem Zawieruchą o jego pracy na planie filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood"!
Audio
  • Rafał Zawierucha o pracy z Quentinem Tarantino (Do południa/Trójka)
Rafał Zawierucha
Rafał ZawieruchaFoto: Stach Leszczyński/PAP

Rafał Zawierucha przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie pracuje na planie nowego filmu legendarnego reżysera. Ryszard Jaźwiński przeprowadził z aktorem rozmowę na temat jego pierwszego występu w Hollywood. 

– Dziś wstrząsnęła mną wspaniała wiadomość, bo oficjalnie potwierdzono w Polsce, że wystąpię u Quentina Tarantino. Jestem niewiarygodnie szczęśliwy i jest to dla mnie wielki honor i zaszczyt. Dowiedziałem się, że powstaje film "Once Upon a Time in Hollywood", który na pewno wstrząśnie światem i pomyślałem, że trzeba iść po swoje marzenia. Do mojego agenta trafiło zapytanie o nagranie selftape. Wysłano mi z USA scenę do przygotowania. Nagrałem to, wysłałem i czekałem. I się doczekałem – wspomina Rafał Zawierucha.

Prace nad filmem trwają już jakiś czas. – Jestem tu od 2 sierpnia. Nie mogę mówić o szczegółach, prawdopodobnie o tym będą mówili już producenci i osoby odpowiedzialne tu za PR. Mogę natomiast mówić o moich odczuciach i powiedzieć, że jestem w "rodznie Quentina Tarantino" i to mi się bardzo podoba. To niezwykłe, gdy czuje się, że wszyscy, od człowieka, który podaje napoje i latarki nocą, przez wszystkie osoby pracujące na planie, aż po reżysera, grają do jednej bramki – wyznaje aktor. – Jestem tu krótko, ale mogę powiedzieć, że Tarantino jest niezwykłą postacią. Kocha robić filmy i jest wielkim fanem kina. Dlatego to robi. Mogę się podzielić jednym zdaniem, które usłyszałem – kręciliśmy scenę i reżyser powiedział: "ok, robimy dubel, bo kochamy robić filmy" – opowiada rozmówca Ryszarda Jaźwińskiego.

Powstający właśnie nowy film reżysera takich klasyków kina jak "Pulp Fiction", czy "Django" rozgrywa się w 1969 r. w Hollywood. Opowiada losy byłej gwiazdy westernów i seriali Ricka Daltona i jego znajomego kaskadera Cliffa Bootha. Rafał Zawierucha pojawi się na ekranie w roli Romana Polańskiego. W filmie zobaczymy również, m.in. Leonardo di Caprio i Brada Pitta.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzi: Hirek Wrona
Autor materiału dodatkowego: Ryszard Jaźwiński
Gość: Rafał Zawierucha (aktor)
Data emisji:
29.08.2018
Godzina emisji:
9.24

ml

Czytaj także

Jaki będzie "Kurier" Władysława Pasikowskiego?

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2018 07:00
Twórca filmów takich jak "Psy" czy "Pokłosie" i jego ekipa są już po pierwszych dniach zdjęciowych nowego filmu "Kurier" poświęconego działaności Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nasłuchiwanie: Niepodległość", czyli Trójka ogłasza konkurs na dramat radiowy

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2018 12:00
Trójka i Teatr Polskiego Radia ogłaszają konkurs na dramat radiowy "Nasłuchiwanie: Niepodległość". Wyróżnione słuchowiska zastaną zaprezentowane jeszcze w tym roku na antenie Programu 3.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polak w obsadzie filmu Quentina Tarantino!

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2018 19:49
Prasa za oceanem donosi, że polski aktor Rafał Zawierucha wystąpi w filmie Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". 
rozwiń zwiń