X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Beth Hart o kulisach powstawania płyty "Fire On The Floor"

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 14:59
- Nigdy nie ma jednej myśli i jednej idei, które przyświecają mojej płycie czy piosence. Najczęściej zamykam się w pokoju z fortepianem i kiedy przychodzi inspiracja, po prostu za nią podążam - opowiadała w Trójce Beth Hart.
Audio
  • Beth Hart o kulisach powstawania płyty "Fire On The Floor" (Do południa/ Trójka)
Beth Hart to amerykańska wokalistka i pianistka, której sławę przyniosła piosenka LA Song (Out of This Town)
Beth Hart to amerykańska wokalistka i pianistka, której sławę przyniosła piosenka "LA Song (Out of This Town)"Foto: Jason Benz Bennee /Shutterstock

Do współpracy nad nową płytą artystka zaangażowała producenta Olivera Leibera. Sesja nagraniowa odbyła się w jego domowym studiu w Toluca Lake. W przeciągu trzech dni ekipa zarejestrowała 16 nowych utworów, z czego na podstawową wersję albumu trafiło 12. Autorką wszystkich utworów jest Beth.

Artystka przyznała, że na płyty wybiera tylko te utwory, które osobiście są dla niej ważne. - Wszystkie są bardzo osobiste i bardzo mi bliskie. Ale gdybym miała coś wyróżnić na tym krążku, to może "No Place Like Home" - przyznała.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której Beth Hart opowiedziała m.in. o osobistym dramacie, który przyczynił się do powstania płyty, ale też o tym, jak czuje się w Europie i jaki - zaskakujący - przedmiot zabrała z USA na trasę po Starym Kontynencie. Fragmenty rozmowy przeplatane były utworami Beth Hart.

***

Tytuł audycji: Do południa
Prowadzący: Piotr Baron
Gość: Beth Hart (wokalistka)
Data emisji: 25.05.2017
Godzina emisji: 10.20

ei/fbi

Czytaj także

Piotr Bukartyk o tym, kiedy smutek wychodzi na dobre

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2017 15:00
- Podobno kiedy jestem smutny, refleksyjny i zamyślony, to bardziej zaspokajam oczekiwania swojego naturalnego balladowego elektoratu - mówił Piotr Bukartyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Sikora w świecie Edith Piaf

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2017 13:18
- W sferze zawodowej coraz bliżej mi na ulice Paryża, po których biega sobie Edith Piaf i przypomina swoje melodie, ale przypomina też o swoim charakterze - mówiła w Trójce wokalistka Natalia Sikora.
rozwiń zwiń