X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Krzysztof "Jary" Jaryczewski: nie wymyśliłbym takiego scenariusza

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 14:20
Lider Oddziału Zamkniętego opowiadał o swoim życiu, którym można by obdarzyć kilka osób. Był i na samym szczycie, i na samym dnie. Odzyskał życie, w którym - jak mówi - dane mu było trzykrotnie się narodzić. 
Audio
  • Krzysztof "Jary" Jaryczewski: nie wymyśliłbym takiego scenariusza (Godzina prawdy/Trójka)
Krzysztof Jaryczewski
Krzysztof JaryczewskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Krzysztof Jaryczewski PAP archi 1200_660.jpg
Krzysztof Jaryczewski. Od gwiazdy rocka do człowieka na dnie

Krzysztof "Jary" Jaryczewski podkreśla, że sam nie wymyśliłby takiego scenariusza. Jednocześnie nie kryje, że blisko połowy rzeczy, które się wydarzyły, nie pamięta. Dowiadywał się o nich od znajomych. - Tak sobie wyobrażałem życie rockandrollowe na przykładzie Jimiego Hendrixa, Rolling Stonesów. Ojciec chciał, żebym miał jakiś zawód, był lekarzem, adwokatem, dlatego poszedłem do liceum, ale wiedziałem, że to jest moje życie. Nawet specjalnie parłem w tym kierunku, to było dla mnie tak oczywiste, że to się zaczęło ziszczać - mówił gość Michała Olszańskiego. 

Za prowadzony latami, wyniszczający tryb życia przyszło wokaliście zapłacić ogromną cenę - w styczniu tego roku przeszedł przeszczep wątroby. - To jest doznanie mistyczne. Ci, którzy przeżyli podobną sytuację, pewnie wiedzą, o czym mówię, bo noszę w sobie kawałek innego człowieka. Czasami dziwnie się z tym czuje, czasami euforycznie, czasami mam duże wątpliwości. Te emocje ciągle skaczą, ale zaczynam dochodzić do równowagi - przyznaje. 


krzysztof jaryczewski 1200.jpg
Krzysztof Jaryczewski: utrata głosu uratowała mi życie

Przeszczep to swoiste trzecie narodziny. Po raz drugi Krzysztof "Jary" Jaryczewski narodził się w 1998 roku podczas terapii, dzięki której wyszedł z uzależnienia. Czy wokalista wciąż ma jakieś tajemnice? Jak doszło do tego, że zachorował na HCV? Jak wygląda obecnie działalność muzyczna gościa "Godziny prawdy"? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Godzina prawdy
Prowadzi:
Michał Olszański
Gość: Krzysztof "Jary" Jaryczewski (lider Oddziału Zamkniętego)
Data emisji: 16.06.2017
Godzina emisji: 12.06

gs/mk

Czytaj także

Kobieta, która postanowiła podzielić się wszystkim, co posiada

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2017 14:00
- Uważam, że człowiek musi podzielić się życiem, tym wszystkim, co dostał od Boga. Musi dać innym żyć, żeby sam żył. Muszę to robić, żebym mogła w jakiś sposób czuć się dobrym człowiekiem – tak w "Godzinie Prawdy" opowiadała artystka, opiekunka psów pani Bożena Wahl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Jan Chmura - maratończyk i szalony naukowiec

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2017 15:01
- Maraton to ogromne wyzwanie dla całego organizmu. To prawie 10-krotnie większe obciążenie energetyczne niż w warunkach spoczynkowych - opowiada fizjolog, który mając ponad 60 lat, postanowił spróbować morderczych biegów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Dorociński o pomocy innym i najważniejszych zasadach w życiu

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 14:00
- Dorastałem na wsi. Miałem dookoła pola, spacerowaliśmy po nich z moimi koleżkami i obserwowaliśmy bażanty, zające i sarny - mówi gość "Godziny prawdy".
rozwiń zwiń