X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Drogie Dzieci…

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2020 00:00
Drodzy nasi najmłodsi czytelnicy! To z myślą o Was Wydawnictwo Dwie Siostry ogłasza po raz kolejny konkurs pod hasłem "Jasnowidze". Co prawda będziemy o nim rozmawiali z Waszymi rodzicami, bo też dorośli zaproszeni są do udziału w konkursie, ale książki, które powstaną, w jego wyniku, będą dla Was.
Jasnowidze 2020
Jasnowidze 2020Foto: mat. prasowe

To już po raz czwarty autorzy tekstów, ilustratorzy, graficy, projektanci książek mają szansę wziąć udział w konkursie. Rozstrzygnięcie – w grudniu. Regulamin na stronie wydawnictwa, Trójka patronuje konkursowi.

Youtube/Wydawnictwo Dwie Siostry

A naszemu gościowi – pani Katarzynie Domańskiej, sekretarz redakcji wydawnictwa – zadajemy pytanie o repertuar dla dzieci i młodzieży. Ciekawe, czy Państwo badają zainteresowania młodych odbiorców. 

Posłuchaj
51:17 2020_09_21 23_07_55_PR3_Audycja_muzyczno_publicystyczna.mp3 Konkurs Jasnowidze 2020 (Audycja muzyczno-publicystyczna/Trójka)

 

Jest z nami i gość telefoniczny – niespodzianka.

To ostatni wieczór lata 2020.

***

Prowadzi: Barbara Marcinik
Wydawca: Sylwia Héjj 
Data emisji: 21.09.2020
Godzina emisji: 23.05

Czytaj także

Dla dorosłych i dla dzieci... Bis!

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2019 13:33
Tym razem tę historyczną Trójkową formułkę wygłaszał pan Piotr Fronczewski i w Mikołajki czytał fragmenty "Akademii Pana Kleksa" Jana Brzechwy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jak w soczewce". Nowa wystawa w Muzeum Woli w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2020 22:00
"Wola, jak w soczewce, skupia zjawiska przemian w krajobrazie, które nastąpiły po 1989 r., nie tylko w Warszawie…" – czytamy w tekście informującym o wystawie otwartej w Muzeum Woli, oddziale Muzeum Warszawy.
rozwiń zwiń