X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Włodek Pawlik i Marek Bałata na Trójkowej scenie [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2020 22:03
W piątek, 28 sierpnia o godz. 21.05 zaprosiliśmy do wysłuchania koncertu zarejestrowanego 7 sierpnia w ramach Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal 2020. W studiu im. Agnieszki Osieckiej pianiście towarzyszył wokalista Marek Bałata. Obejrzyj koncert!
Włodek Pawlik i Marek Bałata
Włodek Pawlik i Marek BałataFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Posłuchaj
48:40 2020_08_28 21_10_20_PR3_Koncert_W_Trojce.mp3 Włodek Pawlik i Marek Bałata w studiu im. Agnieszki Osieckiej (Koncert w Trójce)

 


Włodek Pawlik Summer Jazz Festival realizowany jest dzięki długoletniej i bardzo twórczej współpracy Artysty z Programem 3 Polskiego Radia oraz dzięki wsparciu finansowemu w ramach programu "Kultura w sieci" – ze strony MKiDN i NCK. Partnerem jest Firma Yamaha Europe.


Wszechstronny pianista i kompozytor muzyki jazzowej, filmowej i teatralnej. Lider formacji Włodek Pawlik Trio. Jedyny polski laureat nagrody Grammy w kategorii jazzu – za płytę "Night in Calisia". Od 31 lipca, przez siedem kolejnych letnich piątków, muzyki tego wybitnego artysty oraz jego znakomitych gości można słuchać w ramach pierwszej, hybrydowej edycji Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal 2020. Transmisje i retransmisje koncertów na antenie radiowej Trójki oraz online.

Począwszy od 31 lipca 2020 roku poprzez siedem kolejnych letnich piątkowych wieczorów – zawsze o godzinie 19.00 – mamy okazję słuchać koncertów firmowanych nazwiskiem Włodka Pawlika – uznawanego za jednego z największych polskich jazzmanów, rozpoznawalnego na całym świecie, jedynego polskiego laureata Grammy w kategorii jazzu.

Włodek Pawlik Summer Jazz Festival Foto: mat. promocyjne Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal 2020 (foto: mat. promocyjne)

Oto koncerty transmitowane bezpośrednio z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej:

Włodek Pawlik Summer Jazz Festival Foto: mat. promocyjne Włodek Pawlik Summer Jazz Festival Foto: mat. promocyjne

Trzy kolejne wieczory – 28 sierpnia oraz 4 i 11 września – to prezentacja trzech materiałów archiwalnych o wyjątkowej wadze z punktu widzenia dorobku artysty – w tym nieprezentowany wcześniej zapis dwóch koncertów z legendarnego Blue Note Jazz Club w Nowym Jorku (2018), a także premierowy koncert płyty "Zagajewski/Pawlik-Mów spokojniej" (Palladium, 2016) z udziałem Adama Zagajewskiego czytającego własne wiersze.

Trzy ostatnie koncerty będą prezentowane na kanale YouTube – Pawlik Relations.

Włodek Pawlik plays "Stała w polu"(Polish folk song)/"Spring" (F. Chopin)/PawlikRelations

(mat. prasowe)

Czytaj także

Włodek Pawlik Trio na żywo w studiu Trójki. Zobacz!

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2020 20:00
W piątek 31 lipca w studiu im. Agnieszki Osieckiej wystąpił Włodek Pawlik Trio w składzie: Włodek Pawlik – fortepian, Paweł Pańta – konbtrabas, Cezary Konrad – perkusja. Był to koncert inaugurujący Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal 2020. Występ transmitowaliśmy na antenie, stronie internetowej, kanale YouTube i Facebooku Trójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włodek Pawlik solo! Kolejna odsłona Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal 2020 [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2020 20:15
Za nami już trzeci występ w ramach Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal! 14 sierpnia na scenie Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej​ wszechstronny pianista i kompozytor zagrał solowy koncert, który mogliśmy usłyszeć i zobaczyć w streamingu na naszej stronie i Trójkowym Facebooku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włodek Pawlik i Łukasz Pawlik w Trójce! Kolejna odsłona Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal 2020

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2020 20:00
Za nami ostatni, czwarty koncert w ramach Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal! 21 sierpnia retransmitowaliśmy na naszej stronie i Trójkowym Facebooku występ Włodka i Łukasza Pawlików, który został zarejestrowany w studiu im. Agnieszki Osieckiej 24 lipca 2020 roku. 
rozwiń zwiń