X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"Domowe archiwum dźwiękowe" - nowa akcja Studia Reportażu i Dokumentu

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 15:41
Kasety magnetofonowe, kasety wideo, dyski w komputerach i smartfonach. Czasami kryją się na nich prawdziwe skarby. Zarejestrowane ważne momenty, ślady przeszłości, która już dawno przeminęła, a może głosy i twarze ludzi, którzy odeszli, a byli dla nas ważni?
Audio
  • "Domowe archiwum dźwiękowe" - nowa akcja Studia Reportażu i Dokumentu i Trójki. (Reportaż/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Tak jak w przypadku trzech przyjaciół. Poznali się na warszawskim Muranowie jako dzieci i przez całe życie przyjaźnili. Kiedy jeden z nich w latach 80. wyemigrował do Stanów, drugi wysyłał mu listy nagrane na kasety magnetofonowe. Ponieważ obaj kochali muzykę, nagrywali na kasety także ważne dla siebie utwory. Kasety pozostały i są nie tylko niezwykłym znakiem czasów, ale także cennym materiałem dla reportażysty radiowego.

Co kryje się w Państwa domowych archiwach? Może teraz, w czasach pandemii, pojawiły się w nich jakieś nowe, cenne nagrania? Zachęcamy do podzielenia się nimi z nami, reportażystami oraz słuchaczami radiowej Trójki. 

Prosimy o wysyłanie na adres listy@polskieradio.pl próbki nagrań i przede wszystkim ich krótkiego opisu: co zawierają? Dlaczego są dla Państwa ważne? Jakie emocje się z nimi wiążą? Na podstawie wybranych powstaną reportaże, wyemitowane później na antenie Trójki. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak