X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Zapraszamy do udziału w Konkursie o Grand Prix KRRiT na reportaże i dokumenty radiowe 2020 roku

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2020 14:19
W imieniu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (Fundatora nagrody) oraz Polskiego Radia (Organizatora konkursu), zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Grand Prix KRRiT.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Vershinin87/shutterstock

Na prace czekamy do 10 listopada br. - termin przedłużony.

 

Prace zgłaszają rozgłośnie regionalne lub programy ogólnopolskie oraz Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia - po dwie audycje, które wytypowane zostają po dokonanej wcześniej wewnętrznej preselekcji w Państwa redakcjach. Tegoroczna edycja Konkursu dopuszcza prace powstałe pomiędzy 1.09.2019 a 31.10 2020.

 

W załącznikach znajdą Państwo regulamin konkursu i kartę zgłoszeniową w dwóch formatach.

 

UWAGA! W tym roku zmieniamy formę przesyłania zgłoszeń! – Audycje i karty zgłoszeniowe przyjmujemy wyłącznie on-line. Informacje o wymaganych formatach plików znajdą Państwo w Regulaminie oraz kartach zgłoszeniowych.

 

Zgłoszenia przyjmuje sekretarz konkursu – Olga Mickiewicz pod adresem olga.mickiewicz@polskieradio.pl

Tegorocznych laureatów wyłoni Jury w składzie: przewodnicząca - min. Teresa Bochwic (zastępca przewodniczącego KRRiT), członkowie - Mirosław Rogalski (redaktor naczelny Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia), Agnieszka Czarkowska (Polskie Radio Białystok), Marek Miller (Laboratorium Reportażu), Magdalena Skawińska (Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia).

Regulamin Konkursu o Grand Prix KRRiT-2020.pdf

karta zgłoszeniowa do konkursu o GP KRRiT 2020.pdf