X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Hanna Bogoryja-Zakrzewska z wyróżnieniem w XIV edycji Kryształowych Piór

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2020 11:36
Reportaż „Już żyję” został wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu dziennikarzy „Kryształowe pióra” w kategorii: „Depresja – przełamać tabu”. 
Hanna Bogoryja-Zakrzewska
Hanna Bogoryja-ZakrzewskaFoto: archiwum domowe

Konkurs „Kryształowe Pióra” jest organizowany przez firmę Servier Polska przy współpracy z Polskim Towarzystwem Kardiologicznym, Polskim Towarzystwem Nadciśnienia Tętniczego, Polskim Towarzystwem Onkologii Klinicznej, Polskim Towarzystwem Psychiatrycznym, Polskim Towarzystwem Diabetologicznym oraz Dziennikarskim Klubem Promocji Zdrowia. 16 września organizatorzy ogłosili wyniki konkursu w następujących kategoriach: „Choroby serca – rosnące zagrożenie”, “Depresja – przełamać tabu”, „Cukrzyca – wygrać z postępem choroby”, “Nowotwór – przełamać strach, wygrać życie”.

W kategorii „Depresja – przełamać tabu” jury przyznało nagrodę główną Arturowi Wolskiemu z Programu Pierwszego Polskiego Radia za materiał „Znikające dzieci. Stop samobójstwom w nastoletniej depresji”. Przyznano cztery wyróżnienia. Wśród prac znalazł się reportaż dziennikarki Studia Reportażu i Dokumentu – Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej. Reportaż „Już żyję”, który został wyemitowany w Programie Pierwszym, opowiada historię kobiety, której brat popełnił samobójstwo. Odpowiada także na pytania: jak poradzić sobie z poczuciem winy, które zabija radość życia?, jak rozmawiać o trudnych sprawach w rodzinie?

Zapraszamy do wysłuchania wyróżnionej audycji.

Czytaj także

"Już żyję" - Hanna Bogoryja-Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2019 07:44
Jak poradzić sobie z poczuciem winy, które zabija radość życia? Jak rozmawiać o trudnych sprawach w rodzinie? 
rozwiń zwiń