X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Ogłoszenie Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2020

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2020 17:26
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia ogłasza kolejną – XVI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2020.
Statuetki Melchiorów
Statuetki "Melchiorów"Foto: Polskie Radio

Warszawa, 29.07.2020


Jak co roku konkurs zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach – Radiowa Premiera Roku i Radiowy Reportażysta Roku – kategorie radiowe – oraz Inspiracja Roku – kategoria telewizyjna.

Wzorem lat ubiegłych - zwracamy się z prośbą do kierownictw wszystkich rozgłośni regionalnych oraz dyrekcji wszystkich Programów Polskiego Radia o zgłoszenie kandydatury do nagrody Radiowego Reportażysty Roku (niekoniecznie ze swojej rozgłośni lub jednostki organizacyjnej Polskiego Radia) wraz z uzasadnieniem. W przypadku, jeśli kandydat nie jest pracownikiem danej rozgłośni nie trzeba przesyłać utworów autora, wystarczy je w motywacji wyszczególnić. Każda jednostka organizacyjna ma jeden głos. Po podliczeniu głosów i dodaniu ich do głosów jurorów (jeden juror - jeden głos), wyłoniony zostanie zwycięzca.

W kategorii Premiera Roku - za premierowe uznawać będziemy reportaże radiowe, wyprodukowane lub wyemitowane w okresie między 24 maja 2019 r. a 11 września 2020 r.

Na prace czekamy do 11 września 2020 r.

UWAGA! W tym roku zmieniamy formę przesyłania zgłoszeń! – Audycje i karty zgłoszeniowe przyjmujemy wyłącznie on-line. Informacje o wymaganych formatach plików zawarte są  w Regulaminie oraz kartach zgłoszeniowych.

Zgłoszenia przyjmuje sekretarz konkursu – Agnieszka Walewicz pod adresem agnieszka.walewicz@polskieradio.pl

Zgłoszone prace oceniało będzie jury powołane przez Organizatora.

O terminie ogłoszenia wyników Konkursu oraz rozdania nagród powiadomimy w osobnym komunikacie.

Polskie Radio jako organizator  konkursu jest fundatorem statuetek i nagród pieniężnych w kategoriach Radiowa Premiera Roku i Radiowy Reportażysta Roku.W kategorii Inspiracja Roku Polskie Radio jest fundatorem statuetki, natomiast wzorem lat ubiegłych nagrodę pieniężną funduje Telewizja Polska S.A. po wyrażeniu zgody na objęcie konkursu patronatem.

Zapraszamy do aktywnego udziału w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2020


Regulamin -MELCHIORY 2020 on-line.pdf

KARTA ZGŁOSZENIOWA-PREMIERA ROKU - MELCHIORY 2020.pdf

KARTA ZGŁOSZENIOWA-RADIOWY REPORTAŻYSTA ROKU - MELCHIORY 2020.pdf

KARTA ZGŁOSZENIOWA-INSPIRACJA ROKU - MELCHIORY 2020.pdf


Zobacz więcej na temat: reportaż Melchiory