X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Krzysztof Wyrzykowski nagrodzony na Festiwalu Losy Polaków

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2018 16:02
Reportażysta od lat związany ze Studiem Reportażu i Dokumentu otrzymał II nagrodę w kategorii "Programy Radiowe Historyczne" za dokument "Po tamtej stronie chmur".
Audio
  • Po drugiej stronie chmur - reportaż Krzysztofa Wyrzykowskiego

W tym roku przypada nie tylko 100. rocznica odzyskania niepodległości, ale również 100. rocznica powstania polskiego lotnictwa wojskowego.
Pierwszy lot bojowy polskich lotników miał miejsce we Lwowie 5 listopada 1918 roku w czasie walk Polaków z Ukraińcami o Lwów.
Od tamtej pory piloci strzegą polskiego nieba, a szczególnym męstwem i mistrzostwem wykazali się w czasie II Wojny Światowej. W audycji opowiadają o tym pilot mjr Edmund Piorunkiewicz, który walczył w powietrzu w Bitwie pod Kockiem w ramach  Samodzielnej Grupy Operacyjnej Generała Franciszka Kleberga,  pilotka Anna Daab, jedna z  czterech  Polek służących  w lotnictwie RAF-u oraz gen. Witold Urbanowicz, jeden z dowódców legendarnego Dywizjonu 303.


Dyplom Dyplom
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak