X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Hanna Bogoryja Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2020 08:59
Audio

Reportażystka związana z Polskim Radiem od ponad 20 lat.
Jest autorką kilku radiowych akcji np: ”Oddech dla”. Reportażyści radiowi pomagali dzieciom, które nie mogą same oddychać. Dzięki akcji powstał Bank Respiratorów w Centrum Zdrowia Dziecka.

Natomiast wraz z Ernestem Zozuniem prowadziła kampanie radiowe „Stop! Korupcja!” oraz „Jesteśmy przeciw: korupcji arogancji i głupocie”

Do kanonu reportaży należą audycje przygotowywane wspólnie z Ernestem Zozuniem pt. „Emilia- niewolnica tajemnicy” oraz „Kilka wiosennych mgnień słupka”. Za ten pierwszy autorzy otrzymali Grand Press 2002.

W 2006 roku wraz z Adamem Bogoryja Zakrzewskim z Telewizji Polsat jako pierwsi w Polsce dziennikarze opowiedzieli o szokującym zjawisku prostytuowania się gimnazjalistek. Radiowy reportaż pt „Szlaufy” zdobył nagrodę Melchiora 2006. „Szlaufy” zainspirowały  Katarzynę Rosłaniec do nakręcenia  filmu fabularnego pt „Galerianki” a temat podchwyciły wszystkie media.

Reportażystka otrzymała również tytuł " Radiowy Reportażysta Roku 2010" oraz Złoty Mikrofon i Brązowy Medal Zasługi wręczany przez Prezydenta RP.

W latach 2009-2011 roku Hanna Bogoryja Zakrzewska, jako reprezentant polskiej radiofonii była członkiem prestiżowej Grupy Reportażystów w EBU czyli w Europejskiej Unii Nadawców. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak