X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Magazyn Reporterów- Jerzy Zawartka

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2009 20:10
Pomimo tego, ze w wiekszosci krajów Unii Europejskiej uprawa roslin modyfikowanych genetycznie jest zakazana w Polsce przygotowywana jest ustawa dopuszczajaca uprawe transgenicznej kukurydzy. Jakie zagrozenia niesie ze soba pojawienie sie w srodowisku transgenicznych roslin?
Audio
Pomimo tego, ze w wiekszosci krajów Unii Europejskiej uprawa roslin modyfikowanych genetycznie jest zakazana, w Polsce przygotowywana jest ustawa dopuszczajaca uprawe transgenicznej kukurydzy. Na poczatku czerwca przedstawiciele Koalicji "POLSKA WOLNA OD GMO" protestowali przeciwko legalizacji takich upraw. W srodowiskach naukowych zdanie na ten temat sa podzielone. Jakie zagrozenia niesie ze soba pojawienie sie w srodowisku transgenicznych roslin? Czy faktycznie jest to tak niebezpieczne jak twierdza zagorzali przeciwnicy GMO?