X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Magazyn Reporterów- Jerzy Zawartka

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2009 20:10
Co wyróznia nas na tle innych stacji? Polskie Radio towarzyszy sluchaczom juz od ponad 80 lat. To wlasnie w Polskim Radiu emitowane sa sluchowiska, reportaze, koncerty muzyki powaznej na zywo. Tu wielcy kompozytorzy tak jak na przyklad Witold Lutoslawski tworzyli swoje dziela muzyczne.
Audio
Co wyróznia nas na tle innych stacji? Dyskusja w studio z udzialem Sluchaczy i zaproszonych gosci. Udzial biora: Anny Sekudewicz - reportazystka Polskiego Radia Katowice Janusz Kukula - byly dyrektor Teatru Polskiego Radia Krzysztof Michalski - kierownik dzialu wiedzy w redakcji kulturalno - naukowej. W magazynie reportaz: "Radiowa kuchnia" - Dorota Fredro Boniecka Polskie Radio towarzyszy sluchaczom juz od ponad 80 lat. To wlasnie w Polskim Radiu emitowane sa sluchowiska, reportaze, koncerty muzyki powaznej na zywo. Tu wielcy kompozytorzy tak jak na przyklad Witold Lutoslawski tworzyli swoje dziela muzyczne. To, ze mozna uslyszec nadawane audycje w domowych czy samochodowych radiach jest zasluga calego sztabu ludzi. Jest to taka wielka machina, gdyby zabraklo jednego elementu nie moglaby istniec. Dziennikarze bez calej obslugi technicznej nie mogliby nic emitowac, bez nas dziennikarzy technicy nadawaliby cisze. Ponadto - przyklad reportazu interwencyjnego, gdzie dziennikarz Polskiego Radia poprzez swój reportaz potrafi zmienic ludzkie zycie, pomóc w klopotach, itp.