X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"Ja Palestyńczyk"

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2009 18:30
Na całym świecie żyje ponad 14 mln Palestyńczyków. Większość w Izraelu, Libanie, Jordanii, Syrii. Kilkuset z nich trafiło do Polski. Co sądzą o sytuacji w Strefie Gazy i jak wygląda ten konflikt w relacjach ich bliskich? Co w tej chwili oznacza bycie Palestyńczykiem?
Audio
Na świecie żyje prawie 14 milionów Palestyńczyków. 7 milionów mieszka poza granicami Autonomii Palestyńskiej w Libanie, Syrii i innych krajach. Niektórzy zdecydowali sie przyjechać do Polski. Ahmad jest lekarzem, w Polsce skończył studia. Jego rodzina mieszka teraz w Strefie Gazy. Nie widział jej od pięciu lat. Kilka dni temu w Arabskiej telewizji zobaczył swoją kuzynkę i ojca. Ostatni raz próbował pojechać do Gazy trzy lata temu, nie wpuścili go. Ibrahim urodził się w Libanie, od 20 lat mieszka w Polsce. Rodzice opowiadali mu o Palestynie. Wiele lat nie miał żadnego obywatelstwa i paszportu. W reportażu opowiadają o sobie, swoich związkach z Palestyną i przeżyciach związanych z lękiem o bliskich mieszkających w Strefie Gazy.