X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"Tylko kilka kilo" - reportaż Weroniki Puszkar

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2021 06:00
Natalia chciała tylko trochę schudnąć. Początkowo zmieniła więc dietę i wprowadziła sport do swojego życia. I nagle pojawiły się komplementy. O tym jak ładnie wygląda i jak schudła. Postanowiła więc schudnąć jeszcze bardziej.
Audio
Anoreksja czy bulimia to nie są choroby ostatnich 30-lat, ich objawy opisywano już w starożytności
Anoreksja czy bulimia to nie są choroby ostatnich 30-lat, ich objawy opisywano już w starożytności Foto: Glow Image/East News

Sama nie wie kiedy, jej dieta w ciągu dnia ograniczała się do 800 kalorii. Dwie kromki chrupkiego pieczywa z lekko posmarowanym serkiem light i pomidorem, kilka kaw i zupa. Do tego treningi. 5 godzinnych ćwiczeń w ciągu tygodnia. Potem przez treningi spóźniała się na zajęcia, odwoływała spotkania, bo w restauracyjnym menu nie podają ile kalorii ma dana potrawa. Najbardziej stresowała się kiedy musiała gdzieś wyjechać, a w pobliżu nie było siłowni. 

***

Reportaż "Tylko kilka kilo" autorstwa Weroniki Puszkar został wyemitowany we wtorek (26.10) w ramach pasma "Noc z Reportażem" w Programie 1.