X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"Miasto czy wieś?" - reportaż Dominika Gila

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2021 06:48
Władze Chełma zainicjowały procedurę przyłączenia do miasta kilku sołectw ościennej gminy, by pozyskać nowe tereny inwestycyjne dla realizacji strategicznych planów rozwojowych. Włodarze gminy oburzeni pomysłem prezydenta Chełma, interpretują go jako "skok na kasę". Sprzeciwiają się planom miasta i wspierani przez mieszkańców - protestują. Konflikt między miastem a wsią eskaluje i odsłania polityczne zabarwienie. 
Audio
Chełm
Chełm Foto: shutterstock.com/DyziO

***

Reportaż zatytułowany "Miasto czy wieś?" autorstwa Dominika Gila został wyemitowany w czwartek (21.10) o godz. 18.45 na antenie Programu 3. 

Czytaj także

Arkady Fiedler i jego podróże (nie tylko) maluchem [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2021 19:00
Arkady Fiedler zakończył swoją ostatnią wyprawę po najpiękniejszych drogach Europy. Wnuk Arkadego Fiedlera wychował się w muzeum dziadka w Puszczykowie pod Poznaniem, wśród afrykańskich masek, kłów dzikich zwierząt i azteckich totemów. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaki ojciec, taki syn. Reportaż "Muzyka i matematyka" [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 19:10
Ojciec i syn, obaj uczą matematyki, a w wolnym czasie grają w zespole Mizia and Mizia Blues Band. Obaj są cenieni przez uczniów. Zwłaszcza że poza świetnie prowadzonymi lekcjami prowadzą w szkole kółko turystyczne. Nie ma tu mowy sfrustrowanych nauczycielach. Jest zawodowa pasja, humor i chęć do życia. Jaka jest ich tajemnica? 
rozwiń zwiń