X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"Pomagał innym, teraz on potrzebuje pomocy" - reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2021 07:10
Pod koniec września emitowany był reportaż o Marcinie  Borkowskim, który na co dzień pracuje jako zawodowy ratownik w warszawskim pogotowiu, a po godzinach przesiada się na motoambulans, by  dalej nieść pomoc, jako wolontariusz. Wracamy do niego ponieważ Marcin uległ wypadkowi na swoim skuterze i potrzebna jest mu pomoc na rehabilitację.
Audio
  • "Pomagał innym, teraz on potrzebuje pomocy" - reportaż Joanny Bogusławskiej
Marcin Borkowski
Marcin BorkowskiFoto: mat. promocyjne

Potrafi na miejsce zdarzenia dojechać w 4 minuty. Już od dziecka chciał ratować ludzkie życie. Ratownictwo medyczne dla Borkosia to styl życia. Ta radość, że komuś uratował życie, wdzięczność tych ludzi, którzy później się odzywają, są dla niego największą nagrodą.

***

Reportaż "Pomagał innym, teraz on potrzebuje pomocy" autorstwa Joanny Bogusławskiej został wyemitowany w czwartek (21.10) godz. 21.15 w Czwórce. 

Zobacz więcej na temat: Joanna Bogusławska reportaż

Czytaj także

"Z potrzeby serca". Posłuchaj reportażu Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 06:54
Daria Mejnartowicz najpierw pomagała w Polsce. Na świat otworzył ją program mentoringowy dla liderek z krajów rozwijających się, do którego nominowała ją ambasada amerykańska. W Nowym Jorku poznała Hillary Clinton i kobiety, z którymi potem będzie pomagać innym. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niezwykły lot. Reportaż "Marzenie z dzieciństwa" Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2021 10:57
Jacek Mainka miłością do samolotów zapałał dzięki dziadkowi, który był mechanikiem w dywizjonach 303 i 308. Razem z nim, jako dziecko, chodził na spotkania polskich pilotów. Potem został jednym z nich.
rozwiń zwiń