X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"Dom na Nowolipiu" - reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2021 19:00
Do 2 października trwała niezłomna walka Powstańców Warszawskich. Na Nowolipiu mieści się Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich. Jak wygląda praca wolontariuszy tego domu? Co młodemu pokoleniu chcą przekazać Powstańcy w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego…?
Audio
  • "Dom na Nowolipiu" - reportaż Antoniego Rokickiego
Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich
Dom Wsparcia dla Powstańców WarszawskichFoto: Antoni Rokicki/Polskie Radio

reportaz rekonstruktorzy 1200.jpg
reportaz rekonstruktorzy 1200.jpg

W reportażu wystąpili m.in.: Janusz Walendzik, Stanisław Jan Majewski, Zofia Czekalska, Zofia Gordon, Hanna Stadnik, Tadeusz Brodowski, Adam Dymiński, Karolina Górniak, Alicja Fiedorowicz, Oliwia Walkiewicz, Julia Kisielewska, Oskar Pietrusiński. 

***

Reportaż "Dom na Nowolipiu" autorstwa Antoniego Rokickiego został wyemitowany w środę (29.09) o godz. 18.45 na antenie Programu 3. 

Czytaj także

Stosunek Polaków do Powstania Warszawskiego. Reportaż "My i powstańcy" [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2021 11:00
Reportaż opowiada o stosunku Polaków do historii Powstania Warszawskiego. Z jednej strony - szacunku dla powstańców, skandowaniu haseł "Chwała bohaterom" podczas obchodów rocznicowych, z drugiej - dużej niewiedzy o powstaniu oraz koniunkturalności - hołubienia uczestników powstania podczas jego rocznicy i braku stałej opieki nad nimi w ciągu roku.
rozwiń zwiń