X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"Z pomocą dla Kamerunu" - reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2021 22:10
Daria Mejnartowicz w czerwcu wyjechała do Kamerunu. W ramach projektu wraz z miejscową fundacją Helping Hands Cameroon prowadziła na terenie Bangem District Hospital oraz miasteczka kampanię informacyjną o raku piersi. Poprowadziła wykłady i zajęcia warsztatowe dla pielęgniarek, kobiet. Poza projektem raka piersi, jako część działań prewencyjnych i służących utrzymaniu zdrowia, zorganizowała zawody sportowe dla uczennic i uczniów lokalnych szkół (rozgrywki piłki nożnej oraz piłki ręcznej.
Audio
  • "Z pomocą dla Kamerunu" - reportaż Joanny Bogusławskiej
Helping Hands Cameroon
Helping Hands CameroonFoto: archiwum prywatne

Oczywiście z trofeami, medalami i nagrodami z Polski. Na miejscu okazało się, że dwie drewniane klasy w szkole dla 42-uczniów w wiosce Eramuth położonej niedaleko w górach, są rozwalone i wymagają odbudowy. Dzieci do końca roku szkolnego uczyły się w takich warunkach. Gdy umieściła na FB zdjęcia zburzonych klas, znajomi Darii  natychmiast postanowili zebrać środki finansowe na ich remont. Trzy dni po jej wizycie w wiosce, przekazała zaprzyjaźnionemu Bratu Sono, Dominikaninowi, pieniądze na wykonanie tych prac. Będą one zakończone przez rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

***

Reportaż Joanny Bogusławskiej "Z pomocą dla Kamerunu" został wyemitowany w poniedziałek (26.07) o godz. 21.15 na antenie radiowej Czwórki. 

Zobacz więcej na temat: Kamerun

Czytaj także

Afryka oczami misjonarzy Fundacji Misyjnej Salvatti.pl

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2021 23:00
Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl obejmuje swoim zasięgiem coraz więcej regionów świata, nękanych przez ubóstwo, wojny i klęski żywiołowe. Wśród nich znajdują się już m.in. Kolumbia, Rwanda, Kamerun czy Demokratyczna Republika Konga.
rozwiń zwiń