X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

„Nick na przekór pandemii” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2021 11:47
Koncerty online; brak spotkań z publicznością; praca zastępcza, często w innym zawodzie – to pandemiczna codzienność wielu artystów na całym świecie. Jak piosenkarz Nick Sinckler odnajduje siłę do pracy twórczej w tym trudnym czasie? 
Audio
  • Nick na przekór pandemii - reportaż Antoniego Rokickiego
Nick Sinckler na planie teledysku do utworu Good life.
Nick Sinckler na planie teledysku do utworu "Good life". Foto: Antoni Rokicki

Nick Sinckler to amerykański wokalista, który od ponad 14 lat mieszka w Polsce i rozwija karierę muzyczną. Trzy lata temu wydał debiutancki album "11 x 11" – w pełni polskojęzyczną płytę, na której wystąpiły m.in.: Natalia Kukulska, Kasia Dereń.

Czas pandemii jest dla wokalisty, jak dla wielu muzyków, wielkim sprawdzianem. Koncerty online; brak spotkań z publicznością; praca zastępcza, często w innym zawodzie – to codzienność wielu artystów. Nick pracuje obecnie jako korepetytor języka angielskiego, przygotowuje także autorski materiał na dwie nowe płyty. Ich premiera jest zaplanowana na lato oraz jesień tego roku. Czy Nick żałuje, że wiele lat temu wybrał niełatwą, muzyczną drogę? Jak odnajduje siłę do pracy twórczej w dobie pandemii koronawirusa?

W reportażu wystąpili m.in.: Mateusz Krautwurst, Kamil Kukla – Austee Fox.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „Nick na przekór pandemii” na antenie radiowej Trójki w środę 14 kwietnia ok. godz. 17.45.