X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"Zaklinacz psów" - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2020 12:00
Nie mam poczucia, że ja tu ciężko pracuję. Przychodzę tu dla siebie. To, że psy korzystają przy okazji, jest bardzo fajne, bo czuję olbrzymią radość, za każdym razem jak tu jestem.
Sławomir Prochocki - Paluch
Sławomir Prochocki - PaluchFoto: Fot .Arch. Grażyna wielowieyska

Sławomir Prochocki, od pięciu lat jest wolontariuszem w schronisku na Paluchu. Opiekuje się tam najgroźniejszymi, najtrudniejszymi psami. - Czekoladka chciano uśpić za agresywne zachowania, przy pierwszym spotkaniu zrobił mi zębami dziurę w łydce. Po kilkunastu spacerach tarzałem się z nim w szalonej zabawie - mówi pan Sławek. Czarny, choć jadł mu z ręki, dotkliwie pogryzł go przy próbie założenia smyczy. Jednak nawet w tak trudnych sytuacjach nie zmienia się jego stosunek do psów. Ma świadomość konsekwencji, uczy się jego zachowania psa, sygnałów, które pies przed ugryzieniem wysyła. Pies dlatego gryzie, że się czegoś przestraszył. Ma do wyboru ucieczkę albo atak. Kiedy uważa, że nie ma dokąd się cofnąć – atakuje. Sławomir Paprocki lubi pracować z agresywnymi psami, to jest dawka adrenaliny, której potrzebuje. 

"Zaklinacz psów" - reportaż Grażyny Wielowieyskiej, w środę, 4 listopada, godzina 14.10, Program 3.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Wielowieyska reportaż

Czytaj także

"Zawód: kolekcjoner"- Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 21:00
Nasze działanie to nie tylko piękne, ciekawe przedmioty ale też umiejętność przekazania ich energii. Jesteśmy łącznikiem, który przyciąga uwagę.
rozwiń zwiń