X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"Stefan i jego taśmy" - reportaż Olgi Mickiewicz

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 12:30
Kolejny reportaż przygotowany w ramach akcji „Domowe Archiwum Dźwiękowe”, tym razem o ludziach, którzy ratują od zniszczenia stare nagrania rodzinne.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/matsiukpavel

Bohater reportażu, Stefan, zgłosił się do nas wraz z pudłem taśm. Na niektórych są zarejestrowane spotkania rodzinne, na innych fragmenty audycji albo kazania w kościele. Okazuje się, że na amatorskich nagraniach można czasem znaleźć prawdziwe perełki, gratki dla historyków - mówi Maciej Piwowarczuk, dokumentalista pracujący w Fundacji na rzecz Wielkich Historii.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Olgi Mickiewicz "Stefan i jego taśmy" w Trójce, 6 sierpnia, o godzinie 18.15.

Jeśli mają Państwo nagrania, którymi chcieliby się Państwo podzielić i o których warto zrobić reportaż, to zachęcamy do wysyłania swoich zgłoszeń na adres: listy@polskieradio.pl