X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Nastolatek w domu

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2020 13:40
Relacje nastolatków z rodzicami w czasie epidemii koronawirusa, przymusowego "zamknięcia" uczniów w domu w sytuacji, gdy wielu z nich narzeka na osamotnienie, brak głębokiego kontaktu z rodzicami. 
Audio
  • "Nastolatek w domu"-reportaż Adama Bogoryja-Zakrzewskiego
Klub Filmowy Zespołu Szkół Elektronicznych  w Radomiu
Klub Filmowy Zespołu Szkół Elektronicznych w RadomiuFoto: fot. Paweł Wach

Reportaż o odczuciach młodzieży szkolnej na temat wpływu epidemii i "zamknięcia" w jednym domu całej rodziny na relacje dzieci i ich rodziców. Czy pogłębia się stan zanikającego kontaktu czy wręcz przeciwnie relacje te stają się coraz bogatsze? Jak wygląda dom, w którym trzeba pogodzić zdalną pracę uczniów i ich rodziców.

Reportaż oparty na zrealizowanej pod koniec ubiegłego roku audycji o młodzieży z Zespołu Szkół Elektronicznych w Radomiu - twórcach filmu, w którym poruszyli jeden z najbardziej dotkliwych dla nich problemów – zanikający kontakt z rodzicami. Za swój debiut otrzymali I nagrodę podczas międzynarodowego konkursu twórczości filmowej uczniów szkół średnich. Co ten film zmienił w nich i ich rodzinach.

"Nastolatek w domu"

reportaż Adama Bogoryja-Zakrzewskiego w Trójce, 10.06.2019 ok. 18.10

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak