X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"W męskim gronie" – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2020 22:08
– Współcześni mężczyźni są inni niż ci, żyjący 20 czy 30 lat temu. Nie są lepsi ani gorsi. Po prostu są inni. Warto więc zbudować wzorzec męskości oparty o aktualne realia – mówi jeden z uczestników warsztatów męskości.
Audio
Szczera rozmowa podczas warsztatów może zainspirować mężczyzn do wprowadzenia zmian w życiu
Szczera rozmowa podczas warsztatów może zainspirować mężczyzn do wprowadzenia zmian w życiu Foto: Antoni Rokicki

Od kilku lat w Polsce organizowane są tzw. warsztaty męskości. W małych grupach mężczyźni w różnym wieku rozmawiają o tym, jaki jest dzisiejszy wzorzec męskości. Próbują odpowiedzieć na pytanie, jak odnaleźć się w roli męża, ojca, pracownika. Przed jakimi jeszcze dylematami stają współcześni mężczyźni? Na te pytania odpowiadają bohaterowie reportażu – uczestnicy warsztatów męskości.

W audycji wystąpi również: dr Joanna Krzyżanowska-Zbucka (psychiatra z Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Fundacja eFkropka), Martyna Guba (prowadząca autorskie warsztaty "Męska ruletka" w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie).

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego "W męskim gronie" na antenie Programu Pierwszego w piątek 3 kwietnia kilka minut po godz. 23.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Ojcowski ogień” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 11:11
Spotykają się raz w miesiącu. W męskim gronie szczerze rozmawiają o codziennych wyzwaniach związanych z wychowywaniem dzieci.
rozwiń zwiń