X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"12 godzin" - reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2020 12:22
Fundacja Dla Transplantacji organizuje internetową zbiórkę na nowoczesny sprzęt służący do wydłużenia przydatności serca do wszczepienia z 4 do 12 godzin. W Polsce takiej aparatury  potrzebuje rocznie co najmniej kilkunastu pacjentów wymagających skomplikowanej i wielogodzinnej operacji. 
Audio
Zespół HLA 4Transplant promuje ideę transplantacji. Tym razem muzycy przygotowali akcję 12 godzin dla życia.
Zespół HLA 4Transplant promuje ideę transplantacji. Tym razem muzycy przygotowali akcję "12 godzin dla życia". Foto: Antoni Rokicki

Pomysłodawcą akcji „12 godzin dla życia” jest dr Zygmunt Kaliciński, znany kardiochirurg, a także perkusista zespołu HLA 4Transplant. Niedawno prowadzona przez niego fundacja wydała utwór „12 godzin”, w którym zaśpiewali znani artyści: HLA 4Transplant, Sebastian Piekarek, Grzegorz Markowski, Anna Maria Jopek, Grzegorz Skawiński, Zuza Gadowska, Dawid Kwiatkowski, Maria Sałajczyk, Agata Piekarek, Artur Gadowski, Partycja Markowska, Piotr Konca.

Więcej informacji na temat zbiórki można znaleźć pod adresem: https://www.siepomaga.pl/12godzindlazycia

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „12 godzin” na antenie radiowej Czwórki 8 stycznia (środa) o godz. 21.15.

Czytaj także

„Zostaw serce” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2019 11:38
Dr Zygmunt Kaliciński jest uznanym kardiochirurgiem. Po pracy zamienia się w perkusistę zespołu HLA 4transplant, z którym koncertuje po całym kraju. Ich występy kryją za sobą pewną misję…
rozwiń zwiń