X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"Pierwsza Dama Oceanów" - reportaż Olgi Mickiewicz

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2016 10:00
Krystyna Chojnowska-Liskiewicz jest pierwszą żeglarką w historii, która okrążyła świat. W wielu portach, do których zawijała podczas tego rejsu, czekały na nią tłumy fanów i reporterów. Przydomkiem „Pierwsza Dama Oceanów” ochrzciły ją media na całym świecie.
Audio

Dziś nawet mieszkańcy jej miasta nie wiedzą, z czym powinno kojarzyć się jej nazwisko. Pani kapitan nigdy nie zależało na sławie - po zakończeniu rejsu wróciła do w Stoczni Gdańskiej, gdzie projektowała statki i przepracowała tam jeszcze wiele lat do emerytury. Cały czas jednak chętnie wraca do opowieści o tej najważniejszej podróży w swoim życiu.

"Pierwsza Dama Oceanów" - reportażu Olgi Mickiewicz pod tym tytułem będzie można posłuchać dziś w Jedynce, po 21.

Czytaj także

"Gutek i Eliza" - reportaż Olgi Mickiewicz

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2015 00:32
Zbigniew „Gutek” Gutkowski to jeden z najlepszych polskich żeglarzy. Opłynął samotnie świat, jako pierwszy Polak w historii brał udział w prestiżowych regatach Vendee Globe, Velux 5 Oceans i Transat Jacques Vabre. Na wodzie musiał radzić sobie ze zmęczeniem, brakiem snu, groźnymi kontuzjami, awariami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rejs" - reportaż Olgi Mickiewicz

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 10:37
Sylwia Kozłowska na co dzień pracuje dużej firmie. W wolnym czasie żegluje po ciepłych wodach. Rok temu wzięła udział w świątecznej licytacji Trójki.
rozwiń zwiń