X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

"Melchiory 2010" - nominowani

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 13:00
W najblizszą sobotę, 9 kwietnia br. o godz. 18.30, odbędzie się siódma Gala Polskich Reportażystów "MELCHIORY 2010".
Audio

Tym razem polscy reportażyści i przyjaciele reportażu spotkają się w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Felixa Nowowiejskiego w Olsztynie.

W tym roku w jury konkursu w składzie: Irena Piłatowska-Mądry (przewodnicząca), Krystyna Goldberg, Maciej Drygas, Krystyna Melion oraz Anna Sekudewicz do konkursowych nagród nominowało:

W kategorii Premiera Roku:

  • "Ostatni lot" – Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet (Polskie Radio Lublin),
  • "Jestem niewidzialny" – Michała Słobodziana (Polskie Radio Pomorza i Kujaw Bydgoszczy, producent reportażu – Studio Reportażu i Dokumentu PR),
  • "Ludziom i zwierzętom" – Małgorzaty Żerwe i Davida Mairowitza (Polskie Radio Gdańsk),
  • "Solistki" – Hanny Wilczyńskiej Toczko (Polskie Radio Gdańsk).

W kategorii Inspiracja Roku:

  • Izę Michalewicz (Gazeta Wyborcza),
  • Marcina Kołodziejczyka (Tygodnik Polityka),
  • Edytę Gietkę (Tygodnik Polityka),
  • Helenę Kowalik (dziennikarz niezależny).

W kategorii Radiowego Reportażysty Roku po podliczeniu głosów rozgłośni i głosów jury nominację otrzymali:

  • Hanna Bogoryja Zakrzewska (Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia),
  • Jan Smyk (Polskie Radio Białystok).

Podczas gali zostanie przyznana także Nagroda Specjalna Studia Reportażu i Dokumentu PR S.A. (statuetka Melchiora). Od 2005 r. przyznaje ją kierownictwo Studia Reportażu i Dokumentu za działania na rzecz rozwoju gatunku lub jego promocji. W tym roku otrzyma ją Janusz Kukuła, główny reżyser Teatru Polskiego Radia, „za rolę Anioła Stróża Reportażu”.

Wyniki VII edycji konkursu zostaną ogłoszone 9 kwietnia 2011 r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie podczas Gali Polskich Reportażystów. Wieczór uświetni koncert zespołu "Czerwony Tulipan" w składzie: Stefan Brzozowski, Ewa Cichocka, Krystyna Świątecka, Andrzej Czamara i Andrzej Dondalski.

Transmisję z uroczystości wręczenia nagród przeprowadzi Program 1 Polskiego Radia, Polskie Radio Olsztyn i TVP oddział w Olsztynie. 20 minutowe relacje z gali pojawią się w TVP INFO oraz TVP Kultura. Będzie można ją obejrzeć także za pośrednictwem Internetu na stronie Radia Olsztyn.
Galę poprowadzą: Marta Gołąb (TVP) i Mariusz Bojarowicz (Radio Olsztyn).

Ogólnopolski Konkurs Reportażystów „MELCHIORY” skierowany jest do pracowników oraz współpracowników jednostek publicznej radiofonii, niezależnych producentów audycji radiowych, zawodowo zajmujących się taką działalnością (kategoria reportaży radiowych). Natomiast w kategorii prasowo-telewizyjnej mogą wziąć udział dziennikarze prasy krajowej, jednostek telewizji publicznej oraz komercyjnych stacji telewizyjnych. Nagrody przyznawane są w następujących kategoriach: Radiowy Reportażysta Roku – statuetka Melchiora oraz nagroda pieniężna; Premiera Roku – Nagroda im. Witolda Zadrowskiego – statuetki Melchiora i nagrody pieniężne; Inspiracja Roku – statuetka Melchiora oraz nagroda pieniężna.

 


(08-04-2011)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak