X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Ogłoszenie XIII edycji konkursu MELCHIORY

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 15:15
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia już po raz 13. organizuje Ogólnopolski Konkurs Reportażystów „Melchiory”, odwołujący się do najlepszych tradycji polskiego reportażu oraz postaci i dorobku Melchiora Wańkowicza. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Reportażystów Polskich, która w tym roku odbędzie się we wrześniu.

Polskie Radio zaprasza wszystkich reportażystów radia publicznego, współpracowników, autorów reportaży oraz filmów dokumentalnych i reportaży telewizyjnych do udziału w 13. Ogólnopolskim Konkursie Reportażystów „Melchiory 2017”.

Celem Konkursu jest promowanie indywidualności autorskich oraz ambitnych form twórczości radiowej, jak również uhonorowanie reportażystów innych mediów, których twórczość może być inspiracją dla dziennikarzy radiowych. Nagrody tradycyjnie zostaną przyznane w trzech kategoriach: Radiowy Reportażysta Roku, Premiera Roku oraz Inspiracja Roku.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres Studia Reportażu i Dokumentu przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7, z dopiskiem „MELCHIORY”. Termin zgłaszania kandydatur oraz nadsyłania prac konkursowych upływa 30 czerwca br. (decyduje data stempla pocztowego).

Pytania i uwagi można kierować do sekretarz konkursu – red. Agnieszki Walewicz, tel. 22 645 97 37, e-mail: agnieszka.walewicz@polskieradio.pl


Regulamin -MELCHIORY.doc

KARTA ZGŁOSZENIOWA-PREMIERA ROKU 2017.doc

KARTA ZGŁOSZENIOWA-RADIOWY REPORTAZYSTA ROKU 2017.doc

KARTA ZGŁOSZENIOWA-INSPIRACJA ROKU 2017.doc

Komunikat - list do reportażystów.pdf