X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Ogłoszenie XII edycji konkursu MELCHIORY

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2016 15:49
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia już po raz 12. organizuje Ogólnopolski Konkurs Reportażystów „Melchiory”, odwołujący się do najlepszych tradycji polskiego reportażu oraz postaci i dorobku Melchiora Wańkowicza.

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy, Reportażyści

Po jedenastu latach od ogłoszenia I Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY pora na nową  jego odsłonę. 

Zmieniamy formułę Konkursu. Od tego roku MELCHIORY adresujemy tylko do reportażystów radiowych.

Główną nagrodą Konkursu pozostaje tytuł Radiowego Reportażysty Roku z nagrodą w wysokości 20 tysięcy złotych i statuetką MELCHIORA.

Kolejna zmiana dotyczy kategorii Premiera Roku. Przyznane będą równorzędne nagrody, jedna za reportaż a druga za dokument radiowy. Z ogromną przyjemnością informuję, że zmianie ulega także wysokość tych nagród i to aż o 100 procent! Zwycięzcy otrzymają po 10 tysięcy złotych i statuetki tzw. Srebrnego Melchiora.

Na prace konkursowe czekamy do 21 kwietnia br.

Czekamy także na zgłoszenia kandydatur do tytułu Reportażysty Roku 2016. Zgodnie z regulaminem kandydatury zgłaszają: wszystkie Programy Polskiego Radia, Studio Reportażu i Dokumentu PR, rozgłośnie regionalne i jurorzy powołani przez Zarząd Polskiego Radia. Nie sugerujmy się miejscem pracy kandydata. Wybierajmy najlepszego wśród reportażystów z całego kraju.

Skład jury Konkursu oraz datę Gali Reportażystów MELCHIORY -  podczas, której  ogłoszony zostanie  werdykt -  podamy w terminie późniejszym.

Reportażystom życzę twórczej energii a wszystkim, którzy będą wybierać kandydatury do tytułu Reportażysty Roku trafnych decyzji.


Irena Piłatowska-Mądry

Redaktor Naczelny

Studia Reportażu i Dokumentu

Polskiego Radia SA

Regulamin MELCHIORY.doc

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA-PREMIERA ROKU 2016.doc

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA-RADIOWY REPORTAZYSTA ROKU 2016.doc