X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Ogłoszenie X edycji konkursu MELCHIORY

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2014 13:54
Rusza konkurs Polskiego Radia dla reportażystów radiowych, prasowych i telewizyjnych. Termin składania prac do 19 lutego 2014 roku.

Studio Reportażu i Dokumentu PR ma przyjemność ogłosić kolejną – X edycję Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2014 .

Jak co roku - zwracamy się z prośbą do kierownictw wszystkich rozgłośni regionalnych oraz dyrekcji wszystkich Programów Polskiego Radia o zgłoszenie kandydatury do nagrody REPORTAŻYSTA ROKU (niekoniecznie ze swojej rozgłośni lub jednostki organizacyjnej Polskiego Radia) wraz z uzasadnieniem. W przypadku, jeśli kandydat nie jest pracownikiem danej rozgłośni nie trzeba przesyłać cd z utworami autora, wystarczy je w motywacji wyszczególnić. Każda jednostka organizacyjna ma jeden głos. Po podliczeniu głosów i dodaniu ich do głosów jurorów (jeden juror, jeden głos), wyłoniony zostanie zwycięzca.

W kategorii Premiera Roku - za premierowe uznawać będziemy reportaże radiowe, wyprodukowane lub wyemitowane w okresie między 16 lutego 2013 r. a 19 lutego 2014 r.

Termin nadsyłania prac konkursowych oraz zgłaszania kandydatur  w kategorii Radiowy Reportażysta Roku upływa z dniem 19. 02. 201 3 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Zapraszamy do aktywnego udziału w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2014.

Ogłoszenie nagród nastąpi najprawdopodobniej w drugiej połowie maja 2014 roku podczas Gali Polskich Reportażystów w Warszawie.

 

 

patronat medialny:

/
Zobacz więcej na temat: reportaż