X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Antoni Rokicki z nagrodą „Nadzieja mediów”

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2018 15:28
Wczoraj podczas gali zamknięcia III Festiwalu Natura Kultura Media im. Ryszarda Kapuścińskiego w Izabelinie przyznano nagrodę „Nadzieja mediów”. Otrzymał ją nasz redakcyjny kolega - Antoni Rokicki.
Antoni Rokicki w Izabelinie podczas Festiwalu
Antoni Rokicki w Izabelinie podczas FestiwaluFoto: fot. Nowy Folder

Festiwal Natura Kultura Media im. Ryszarda Kapuścińskiego organizuje Fundacja Centrum Badań im. Ryszarda Kapuścińskiego, Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, gmina Izabelin, Centrum Kultury Izabelin oraz Kampinoski Park Narodowy. Tegoroczna edycja festiwalu trwała cztery dni, podczas których odbyły się liczne spotkania autorskie z reportażystami oraz dokumentalistami z Polski i zagranicy. Tradycją festiwalu jest przyznawanie młodym dziennikarzom nagrody „Nadzieja mediów”.


Antoni Rokicki ze Studia Reportażu i Dokumentu PR jest zeszłorocznym absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. W tym roku jest to już jego druga nagroda. W marcu otrzymał Nagrodę Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka w kategorii Debiut publicystyczny roku za reportaż radiowy „Rodzeństwo”, wyemitowany w Programie Pierwszym.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak