X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Åke Blomström Award 2016 dla Olgi Mickiewicz

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 14:59
Olga Mickiewicz ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia znalazła się wśród tegorocznych zwycięzców nagrody Åke Blomström 2016.
Audio

Åke Blomström Award to specjalny program treningowy, który stwarza możliwość rozwoju dla młodych, dobrze zapowiadających się twórców reportaży i dokumentów radiowych.

Dzięki programowi będą oni mogli uczestniczyć w Międzynarodowej Konferencji Reportażu Radiowego (IFC) oraz w Prix Europa 2016. Tuż przed rozpoczęciem IFC (w maju br. w Wiedniu) wezmą udział w organizowanej specjalnie dla nich dwudniowej sesji couchingowej.

Każdemu ze zwycięzców przydzielany jest ponadto osobisty trener (couch), który przez kilka miesięcy jest mentorem młodego twórcy w pracy nad stypendialnym reportażem. Mentorzy są nagradzanymi twórcami radiowymi z rozgłośni całej Europy.

Åke Blomström (1931-1985) kierował przez wiele lat działem reportażu i dokumentu szwedzkiego radia. Na tym stanowisku starał sie wspierać młodych twórców radiowych w rozwoju ich talentów. Po jego śmierci międzynarodowa społeczność dokumentalistów radiowych uznała, że najlepszym sposobem na uhonorowanie jego pamięci jest ustanowienie corocznej nagrody stypendialnej dla młodych twórców i umożliwienie im uczestnictwa w International Feature Conference.

Olga Mickiewicz jest też zwyciężczynią konkursu stypendialnego im. Jacka Stwory za reportaż "Bóg, Honor, Ojczyzna i ja".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak