X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

"Domówka z Dwójką" u Marcina Zdunika. Obejrzyj wideo

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2020 14:33
W cyklu "Domówka z Dwójką" zaprzyjaźnieni z Programem 2 Polskiego Radia artyści zapraszają słuchaczy do swoich domów, by w trudnych czasach izolacji dzielić się z nimi swoją muzyką. W kolejnej odsłonie można było posłuchać i zobaczyć Marcina Zdunika. Znakomity wiolonczelista, solista i kameralista grał 16 maja od godz. 19.00.
Marcin Zdunik
Marcin ZdunikFoto: PR2

Dębicz Zdunik - koncert Lutos- 7_ (1)1200.JPG
Marcin Zdunik o Domówce: "Obrazy z kwarantanny" na wiolonczelę solo

Koncert transmitowany był na antenie Dwójki oraz – w formie wideo – na stronie internetowej oraz Facebooku stacji.

Piąty wieczór w ramach "Domówki z Dwójką" wypełnił program specjalnie przygotowany przez artystę – na co dzień wykonuje on muzykę od renesansu po dzieła najnowsze i taką też różnorodność zaproponował podczas sobotniego koncertu. Były więc utwory na wiolonczelę solo, wiolonczelowe aranżacje znanych utworów z repertuaru muzyki poważnej i… niespodzianka – kompozycja napisana przez Marcina Zdunika z myślą o tym recitalu.

[ZOBACZ TAKŻE] Domówka z Dwójką, czyli kameralne koncerty online >>>>

- Bardzo się cieszę, że mogę wystąpić w ramach "Domówki z Dwójką". To wielka radość znów grać dla Państwa! - mówił artysta. - Podoba mi się ogromnie idea "Domówki". Powołana do życia jako remedium na zawieszenie koncertów, w krótkim czasie zyskała renomę poważnego cyklu prezentującego występy na żywo. Zaproszenie do wykonania solowego recitalu w ramach "Domówki z Dwójką" zainspirowało mnie do zrealizowania kilku nowych pomysłów artystycznych. Przygotowałem nowe aranżacje i improwizacje, napisałem także nowy, solowy utwór, który zatytułowałem "Obrazki z kwarantanny". Obrazki, czyli różne postawy i emocje ludzkie, które w tej nowej rzeczywistości obserwujemy i poddajemy dyskusji, życie nie przestało być przecież fascynujące - dodał muzyk.

Koncert "Domówka z Dwójką" transmitowaliśmy w sobotę 16 maja o godz. 19.00 – na antenie, stronie internetowej oraz Facebooku stacji.


A tak Marcin Zdunik zapraszał na swój koncert:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak